Pět zásadních důvodů, proč milovat Býka. Je věrný, pracovitý a má krásné oči

Milovat Býka nemusí být zrovna snadné. Býci jsou paličáci a žárlivci k tomu, ale také muži s velkým srdcem, vaši strážní andělé a ochránci. Navíc nikdo se nevyrovná věrnosti zamilovaného Býka a to, že umí vydělat peníze není také k zahození. Existují pádné důvody, které vás přesvědčí, že jste nemohla udělat nic lepšího, než milovat muže narozeného ve skvělém znamení Býka.

Těch důvodů, proč milovat muže Býka je určitě více. Jsou to nejšaramantnější muži zvěrokruhu, jsou pracovití, věrní, solidní a umí vydělávat peníze. Navíc jsou skvělými milenci a mají nádherné čokoládově hnědé očí. Ve znamení Býka se narodili takoví muži jako jsou například Jack Nicholson, Pierce Brosnan, George Clooney, David Beckham nebo Karel Roden. Jaké jsou tedy jejich nejlepší vlastnosti, pro které stojí je milovat?

Je skutečně věrný

Na světe není nic trvalejšího než věrnost Býka. Když se do vás zamiluje, smiřte se s tím, že je to navždy. Stojí při vás v dobrém i zlém. Snese vám doslova modré z nebe, splní každé přání. Jejich loajalita umí přežít i vztah na dálku, což také hned tak nenajdete.

Je to pracant

Těžko objevíte člověka pracovitějšího než narozeného ve znamení Býka. Je důvěryhodný, solidní a svoji práci odvede vždy perfektně. Umí být uvážlivým šéfem, který se dokáže zastat, postavit za své podřízené. Lenochy ale z duše nesnáší, i když on sám k lenosti nemá daleko. Ale to nemluvíme o práci, tam dře do úmoru, vyhoví si spíše doma na svém pohodlném kanapíčku s fotbalem v televizi a dobře vychlazeným lahváčem.

Umí vydělat peníze

Všichni Býci umějí vydělávat peníze. Říká se, že pokud muž narozený ve znamení Býka není ve čtyřiceti bohatým mužem, není to Býk. Také se ale říká, že peníze nezdravě miluje a někdy nemá daleko k lakotě. Ve většině případů jde však jen o pragmatismus a umění správné investice. Každý Býk umí dobře nakoupit a poté i prodat.

Bude vaším andělem strážným

Býci se starají, zachraňují, obzvláště, když vědí, že jste jeho věrná žena. Záleží jim na vašem štěstí, bezpečí a jistotách a brání je spolu s vámi. Od všech hrozeb vás muž Býk ochrání, vše vyřeší. Pravdou však je, že vás bude mít tendenci zachraňovat i před drzými pohledy jiných mužů, ale pokud to zůstane jen v rovině lehké žárlivosti, může to být občas i příjemné.

Oceňuje krásu

Pokud se do vás zamiloval muž narozený ve znamení Býka, jste pravděpodobně krásnou ženu. Býk umí ženskou krásu, šarm a půvab ocenit. Bude si vás hýčkat a rozmazlovat jako princeznu, abyste mu dlouho vydržela v původním stavu. Vy si jen dávejte pozor, abyste se před ním příliš často neobjevovala v teplákách a vytahaném tričku. Ne že by to nepřežil, ale všimne si, na to vezměte jed. Pamatujte, na svou ženu má vysoké estetické nároky.

Zdroj: Autorský článek a askastrology.com

Negativní vlastnosti znamení Býka najdete zde:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.