Denní horoskop PANNY na 20. 3. 2023

Panna 20. 3. 2023

Dnešek může být jedním z těch dnů, kdy se cítíte oblečeni a nemáte kam jít. Netrapte se detaily, Panny. Vydejte se za svým srdcem do říše fantazie a připojte se k obskurnostem a bizarnostem. Odpověď, kterou hledáte, je za rohem. Možná cítíte, že je blízko, ale přesto daleko. To je zcela pochopitelné. Převezměte kontrolu nad svým osudem a pracujte na dosažení cílů, které jste si stanovili.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Život je dnes trochu zvláštní. Musíte se držet a nenechat se vyvést z míry žádným překvapením. Musíte si zachovat chladnou, klidnou a odtažitou image, kterou jste si tak úspěšně vypěstovali. Ostatní hledají projevy šoku – nedopřejte jim toto uspokojení. Usmívejte se, i když se cítíte jakkoli, jen ne šťastně.

Práce

Jste frustrovaní a zamotáváte se do uzlů, protože máte tolik možností a tolik energie, ale jen velmi málo pokynů, kudy se vydat. Udělejte si čas sami pro sebe, zklidněte svou mysl a meditujte. Podívejte se dovnitř a hledejte odpovědi.

Peníze

Tento týden je dobrý na to, abyste byli vy. Jste krásní uvnitř i navenek a máte prostředky a inspiraci ke změně toho, co je třeba řešit. Celkově vzato jste magnetičtí. Budete přitahovat příležitosti, jak si více vydělat, ovlivnit ostatní a ve velkém uspokojit své finanční potřeby. Využijte toho, dokud vás tato energie podporuje.

Zdraví

Jakkoli jste duchovně silní, musíte se potýkat s problémy s bázlivostí, abyste v tomto životě získali to, co chcete. Díky astrální energii, která je ve hře, vám je dopřán oddechový čas, během něhož můžete trochu bloudit a přemýšlet o věcech, což je u vás přirozená tendence. Zvažte však, zda se nezapojit do aktivit, jako je box, kickbox nebo karate, abyste si zvýšili sebevědomí a motivaci. Hrajte si na křik a údery ve vhodném prostředí. Kromě toho, že uvolníte všechnu tu nahromaděnou energii, můžete poznat novou stránku svého já.

Přečtěte si také