Denní horoskop VAH na 30. 8. 2022

Váhy 30. 8. 2022

Váhy, možná se probudíte s mozkem v mlze. Emocionálně pro vás může být těžké o čemkoli rozhodovat, i když se k tomu cítíte být povoláni. Je tolik možností a vy je chcete všechny. Dobrou zprávou je, že do večera byste se měli cítit mnohem jasněji a stabilněji. Vydržte.

Charakteristika znamení Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Partneři jsou připraveni vzít vás na životní zážitek. Máte šanci vydat se za dobrodružstvím do neznámých oblastí. Současný nebeský aspekt naznačuje, že s tím je spojena určitá cena. Nic není zadarmo. Možná se budete muset zavázat k něčemu víc než k nezávaznému vztahu; možná si vytvoříte hlubší pouto. Pokud po tom toužíte, jděte do toho.

Práce

Dostanete se do konfliktu s někým, kdo je velmi zakořeněný ve svých zvyklostech. Mějte na paměti, že ne všechno je tak jednoduché a racionální, jak vám tato osoba může naznačovat. Existují neočekávané faktory, které musíte oba vzít v úvahu.

Peníze

Máte zvláštní energii, která ovlivňuje vaši práci a finanční situaci. Aspekty ovlivňující minulé životy, karmu a instituce ukazují, že by bylo dobré popřemýšlet o práci pro větší společnost nebo o spolupráci s někým, kdo je ve vašem oboru trochu více zavedený. Společně jste nezastavitelní a možná dokážete přitáhnout více zakázek, než byste dokázali sami.

Zdraví

Pokud zjistíte, že potřebujete změnu postoje, zkuste následující: v hrnci s trochou vody svařte petržel, mátu peprnou a lebedu (bylinka, kterou najdete v obchodě se zdravou výživou nebo na internetu). Směs uchovávejte ve sklenici v lednici. Před spaním si dejte pár doušků nebo si ji nalijte do horké koupele.

Přečtěte si také