Denní horoskop VODNÁŘE na 19. 3. 2023

Vodnář 19. 3. 2023

Vodnáři, dnes se pravděpodobně pustíte do zdánlivě naléhavých projektů, abyste dostali svůj domov do nejlepší kondice. Může se stát, že bude stačit několik drobných nákupů. Možná se však rozhodnete, že s barvou ložnice už nemůžete žít ani o chvilku déle, a vezmete věci do vlastních rukou a pustíte se do práce sami. Na konci dne budete vyčerpaní, ale spokojení.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Díky dnešním tranzitům planet se budete cítit na vrcholu světa. Pokud jste v trvalém vztahu, udělejte si čas a jděte oslavit svou vzájemnou lásku zcela jedinečným a osobitým způsobem – udělejte něco, co jste nikdy předtím nedělali. Pokud hledáte lásku, pak se ujistěte, že jste naprosto sami sebou, a to až po své drobné prstíky.

Práce

Podpora přátel je vynikající. Opřete se v této době o své přátele. Požádat o pomoc a podporu je projevem síly, nikoli slabosti. Nebojte se požádat druhé o nápady a alternativní pohledy. Jsou tu proto, aby vám pomohli.

Peníze

Tento týden se možná snažíte přijít na způsob, jak mít svůj koláč a zároveň ho sníst. Vaše mysl pracuje přesčas, aby vás dostala z finančních závazků, které můžete mít, a vesmír vám pomůže dostat se na další úroveň. Než něco podepíšete, nezapomeňte si překontrolovat všechna čísla.

Zdraví

Když zjistíte, že byste chtěli něco ve svém jídelníčku zlepšit, dejte si dostatek času na psychickou i fyzickou úpravu. Pokud například ve vašem jídelníčku velmi převažují mléčné výrobky, nevyřazujte je úplně. Takové nadšení je kontraproduktivní. Zkuste ustoupit od zmrzliny a sýrů a přitom si stále pochutnávejte na ranním latté. Celé já musí být schopno rozlišit, co se děje. Místo toho se postupně přesvědčujte o tom, proč a jak mléčné výrobky ve svém jídelníčku omezíte.

Přečtěte si také