Blíženci – Roční horoskop (2022)

Blíženci 2022

Jaký bude rok 2022 pro znamení Blíženců? Nabídne jim zajímavé podněty a nové poznatky, které mohou vést k dosažení všech jejich cílů a předsevzetí. Nejvíce by se Blížencům mělo dařit ve studiu a cestování.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Myšlenka pro rok 2022: „Život je pro mě ten nejlepší zážitek.“

Důležitá data pro vás na rok 2022: 3. 1., 28. 3., 5. 6., 12. 8.

Váš šťastný měsíc pro rok 2022: prosinec

Na co si dát pozor v roce 2022:

Partneři vám v tomto roce přinášejí hodně cestování a také možné stěhování. Jen si promyslete, zda to opravdu chcete. Jinak se budete stěhovat tam a zpět.

Co vám rok 2022 přináší:

Nové začátky, a to ve všech oblastech vašeho života. Jen si dejte pozor, abyste na vše nebyli sami a mohli se podělit s ostatními, protože každý nový začátek přináší i určité překážky.

Co je pro vás v roce 2022 nejdůležitější:

Pokuste se co nejméně hádat a snažte se spory spíše řešit domluvou a s nadhledem. To vám přinese více kreativity a plodnosti.

Nepříznivý měsíc 2022: květen

Rada pro vás na rok 2022: Nejlepší je vždy ten partner, který se k vám opravdu hodí, a to je vždy ten, který vidí svět stejnýma očima jako vy.

Znamení, která vám přinesou štěstí v roce 2022: zemská znamení (Býk, Panna, Kozoroh)

Vaše šťastná čísla na rok 2022: 17, 45, 62,89

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2022

Leden – čekají vás velké změny

Únor – nové začátky, budete zářit ve všem, na co sáhnete

Březen – někdo vás bude manipulovat a vy to budete vědět

Duben – stěhování nebo nějaké přesuny

Květen – deprese a měsíc plný smutků

Červen – nebudete chtít nic řešit a kamarádka vám pomůže najít pravdu

Červenec – závislosti a sex plný vášně

Srpen – vaše odrazování od lásky a strach z ní

Září – řešení úředních nebo soudních věcí

Říjen – pocit osamocení

Listopad – návrat lásky z minulosti

Prosinec – velká láska, zamilování, splněný sen a strach, že to bude jen iluze

Vztahy

Na začátku roku můžete zažít něco nového. Může to být nezávazný sex, ale i možnost začátku vztahu. Po prvním vzplanutí budete mít pocit ztráty, ale vášeň se vrátí a budete se s tím dotyčným člověkem cítit šťastni. Což s sebou přinese další akce a skvělý sex. Jen váš partner nebude úplně vědět, co opravdu chce. V létě mu to vše dojde a přestane utíkat a vrátí se k vám. Dojde mu totiž, že láska se nedá skrýt a pohřbít, ani před ní nikdo neuteče. A tak vás čeká nový vztah plný osudové lásky, zamilování. Na konci roku spolu budete málo, protože oba budete hodně pracovat.

Práce

V práci budete od začátku roku dostávat zprávy týkající se dohadů a nesrovnalostí. Někdo nebude odvádět dobrou práci a vy se to dozvíte, což vám přinese jen naštvání a komplikace. Postupně se však celá situace zlepší a nakonec vám řeknou, že se to vyřešilo. Tudíž je lepší se nezlobit a jen vyčkat. Na jaře si budete na vše připadat sami a nikdo vám nepomůže. Vše se zase urovná už v létě, budete v pohodě. Pomůže vám nějaký kolega, který se vrhne do práce a vyřeší vše, co mělo být už dávno vyřešeno, a vy si na konci roku oddechnete.

Peníze

Nevíte, co chcete a co je třeba zaplatit dřív. Potřebujete určitý plán a pak se vám peníze budou vracet. Hojnost je především stav mysli, a tak ji na tu hojnost náležitě připravte. V začátcích roku to budete potřebovat. V letním období budete hodně akční v souvislosti s vyděláváním peněz. A to vás na podzim posune do finančních jistot, kde vám bude dobře a uklidníte se. Konec roku bude jednou nahoře a jednou dole, ale vlastně velice přínosný.

Zdraví

V lednu navštívíte lékaře, protože budete potřebovat preventivní prohlídky a také nějaké léky, co dlouhodobě berete. Přitom se můžete dozvědět, že máte rozhozený krevní obraz a budete muset držet dietu a začít se více pohybovat, možná i doplnit nějaké prvky a minerály. Na podzim můžete prodělat virózu nebo chřipku spojenou s velkou únavou a rýmou. Na konci roku, pokud to nevyležíte, se vám mohou vracet bolesti kloubů a svalů.

Další horoskopy pro znamení Blíženců na rok 2022:

Přečtěte si také