Jaký bude rok 2022 pro všechny Blížence? Ukáže jim, že i laskavé jednání je cestou k úspěchu

Rok 2022 bude pro Blížence rokem sice o něco méně příznivým, než byl ten předešlý, ale nabídne jim nesmírně zajímavé podněty a nové poznatky, které mohou vést k dosažení všech jejich cílů a předsevzetí. Nejvíce by se Blížencům mělo dařit ve studiu a cestování.

Minulý rok 2021 Blížencům nadmíru přál. Mnohému se naučili, mnohého i dosáhli, byl to pro ně rok, kdy jim osud a štěstí hrály do karet. Bude tento pro ně vlídný trend pokračovat i v roce 2022? V určitých sférách života ano, ale všichni Blíženci se budou nuceni poprat s nepříznivým postavením planety štěstí Jupiter ze znamení Ryb, které jim ukáže, že vše již neprojde tak hladce jako v minulosti. Zejména v kariérní oblasti narazí na svá „velká“ očekávání, na nereálné představy a vzdušné zámky, které si ve svých hlavách vysnili. Pokud ale zůstanou stát pevně nohama na zemi a budou pracovití a trpěliví, překonají úspěšně i tuto hvězdnou nepřízeň.

Planeta překážek Saturn se nadále pohybuje pro Blížence příznivým znamením Vodnáře a svoji „učitelskou“ lekci poskytuje zejména zrozencům druhé dekády znamení. Slibuje vážný zájem o vyšší vzdělání jako nástroje získání vážnosti a pracovních úspěchů. Blíženci zapracují i na své morální pověsti a rozvinou své praktické talenty. Pozor jen na úzkoprsé autoritářské postoje, ty by jim mohly přinést mnohá zklamání či společenskou deziluzi.

V čem se Blížencům v roce 2022 bude dařit nejvíce?

Bude to vypadat jako protimluv, ale Blížencům se bude náramně dařit v kariérní sféře. Zejména v období od 11. května do 28. října, kdy Jupiter nakoukne do znamení Berana a svým pozitivním účinkem ovlivní zejména Blížence, kteří se narodili hned zkraje znamení. Nabídne jim energii, chuť do práce, profesní ctižádost. Vylepší si postavení v povolání a společnosti. Pro tento rok by však měli mít všichni Blíženci na paměti, že především laskavé jednání pomáhá k dosažení vlivného postavení.

Kde na Blížence číhá největší nebezpečí?

Sledování ctižádostivé kariéry může znamenat zanedbávání domácích záležitostí, a být tak příčinou neuspokojivých vztahů doma. Také pozor na chlubivost, která může vést až ke ztrátě cti a štěstí.

Co mohou Blíženci v roce 2022 nejvíce vylepšit?

Svoji intuici a pověstnou šikovnost, které jim dopomohou k oprávněnému ocenění jejich snah. Mohli by si vylepšit bydlení, možná se přestěhují nebo zvolí úplně jiný nový způsob života. K tomu využijí nové technologie, originální řešení či inovativní postupy. Dobrou zprávou také je, že mohou výrazně vylepšit své stálé partnerské vztahy a díky nim získat tolik potřebné spolehlivé zázemí.

  • Největší úspěch v roce 2022: Dosažení osobního ocenění a společenské prestiže
  • Největší riziko roku: Podlehnutí nereálným představám, které by mohly vést ke zklamání

Zajímají vás předpovědi pro ostatní znamení? Základní i podrobné horoskopy pro rok 2022 najdete v následujících článcích:

Charakteristiky muže a ženy narozených ve znamení Blíženců:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.