zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Co vás čeká a nemine?

Láska, sex, peníze a zdraví v roce 2022 podle horoskopu
Vložením emailu souhlasím s podmínkami pro zasílání novinek.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jaký bude rok 2021 pro všechny Blížence? Čeká je jeden z nejlepších roků jejich života

Horoskop 2021
Autor: Pixabay Horoskop 2021
Jiřina Köppelová , Vydáno: 08.01.2021
Rok 2021 Blížencům přeje. Mnohému se v tomto roce naučí, mnohé pochopí, mnohého dosáhnou, a navíc se budou moci spolehnout na neobvyklou přízeň nebes v podobě značné dávky štěstí. Rok 2021 bude pro ně rokem, na který se nezapomíná.

reklama

Planeta štěstí Jupiter ze znamení Vodnáře ke Slunci Blíženců v roce 2021 zaujímá nejlepší aspekt, v astrologie mu říkáme trigon, a bude prakticky po celý rok všem Blížencům pěkně nadržovat. Také planeta překážek Saturn je ke Slunci Blíženců v témže příznivém postavení, nadělí jim tolik potřebnou moudrost, rozvahu a také šťastnou ruku při řešení zásadních problémů i výběru těch správných východisek. Jediným mráčkem na „bezchybné obloze“ hrozí od planety Neptun, která může zejména Blížence třetí dekády obdařit nerealistickými plány, obloudit pochybnými idejemi nebo přihrát partnera, který to s nimi nebude myslet dobře. Ale i přes tato nebezpečí je nepochybné, že všechny Blížence čeká rok, o kterém se obvykle říká – šťastný čas.

V čem se Blížencům bude v roce 2021 dařit nejvíce?

Ve vzdělávání, ve studiu, v poznávání nových věcí a také v cestování. V tuto chvíli sice díky celosvětové pandemii poněkud překvapivá předpověď, ale Blíženci jsou znamení pohybu, takže si prostor pro své cesty vždy najdou, i kdyby mělo jít pouze o cesty na mentální úrovni. Seberozvoj, sebeprosazení a sebevědomí, tři pomyslná „S“ symbolizující tento rok. Všichni Blíženci se v roce 2021 ocitnou na jakési pomyslné křižovatce, kdy se mohou rozhodovat o svém příštím směřování. Dobrou zprávou je, že tak trochu díky přízni hvězd, ale hlavně díky poznání sebe sama, se vydají tím správným směrem.

Kde na Blížence číhá největší nebezpečí?

Ve jejich vrozeném sklonu tak trochu podvádět. Všichni Blíženci by se měli v tomto roce vyhnout jakémukoliv nečestnému jednání zejména v pracovní oblasti. Měli by být poctiví nejen k sobě, ale i k práci svých kolegů. Neměli by si přisvojit nic, na čem nepracovali a přiznat zásluhy i těm druhým. Letos jim jejich „malé podvůdky“ rozhodně neprojdou. Zejména zrozenci třetí dekády by se měli mít před těmito svými sklony na pozoru.

Co mohou Blíženci v roce 2021 nejvíce vylepšit?

Svoji kariéru. Letos mohou položit základy nového podnikání i nové profesní kariéry. Dokonce se může stát, že se jim splní jejich dávný sen a oni budou pracovat na něčem nebo studovat něco, po čem dlouhou toužili. Mohou poznat i nové pracovní a životní partnery, výrazně vylepšit svůj partnerský život a díky pracovním úspěchům získat i patřičné sebevědomí.

Zajímají vás ostatní znamení? Základní předpověď na rok 2021 najdete zde

Rok 2021

Jaký bude rok 2021? Podle astrologie symbolizuje nový začátek

reklama

Související témata: horoskopy , horoskopy 2021 , znamení Blíženců

reklama

Přečtěte si také

reklama