Astročlánky

7. prosince 2021 05:40

Anna Kopečková

Tarotový horoskop na rok 2022: BLÍŽENCI

Co bude pro vás v roce 2022 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2022 pro Blížence.

Láska a partnerství

karty Pětka holí, Dvojka holí, Pětka mečů, Šestka pentaklů

V této oblasti se budete cítit jako na horské dráze. V prvním čtvrtletí nového roku může docházet k různým nedorozuměním a problémům, hádkám a „soubojům.“ Na jaře u některých z vás dojde k vyjasnění vašich postojů. S létem přichází nová vlna problémů, uražení a zablokování v partnerské oblasti, a to s trvalými následky, dojde nejen k neshodám, ale i k možným rozchodům. Jako nadějné se jeví období podzimu a zimy, kdy ti „moudřejší“ ustoupí a budou hledat v milostné oblasti porozumění a uzdravení. Pro mnohé zástupce vašeho znamení to může také znamenat otevření se novým partnerským vztahům a lásce…

Zdraví

karty Král pentaklů, Páže mečů, Desítka pentaklů, Rytíř mečů

Pro vaše znamení se nese výklad v duchu „střídavě oblačno.“ První čtvrtina roku by pro vás měla být podle symbolu karty Král pentaklů v této oblasti pohodová. Na jaře může u některých z vás dojít k určitým zdravotním kolizím, musíte být opatrnější, zvláště na váš dýchací systém. V období konce jara a po celé léto byste měli být celkově v dobré fyzické formě, což může souviset i s vlivem počasí, kdy budete více venku, v přírodě, věnovat se různým aktivitám, které vašemu tělu prospívají. Závěr roku, přechod podzimu do zimy, může být také náročný. Pro vaše znamení vyšla karta Rytíře mečů, která nevěští pohodu a klid, zvláště pak v oblasti duševní, která se samozřejmě „psychosomaticky“ odráží i v celkovém stavu organismu.

Práce a peníze

karty Osmička holí, Král pentaklů, Dvojka pohárů, Pětka pentaklů

Nový rok vás uvítá svižně, v oblasti práce a finančních zdrojů se jeví mnoho aktivit a změn. Na počátku pro vaše znamení vychází karta Osmička holí, které se také přezdívá rychlost. Na jaře symbolizuje úspěch v pracovní oblasti Král pentaklů (ovšem jen u těch zástupců vašeho znamení, kteří se o něj zasloužili). I druhá polovina roku, zvláště pak podzim, vypadá pro Blížence velmi slibně, mohou navázat nové pracovní spojení, nové projekty a možnosti, které je budou těšit. Nejnáročnější může být období zimy, kdy bude nutné více přemýšlet, jak nakládat s finančními zdroji. Bude to chtít trochu „finanční gramotnosti,“ abyste svoje úsilí nezaměřili špatným směrem…

Poselství pro rok 2022 – karta VII. Vůz

Tato karta ukazuje, že v sobě máte najít vnitřní sílu k rozhodování. Podle stupně svého vývoje budete vystavováni zkouškám – vozataj řídí svůj vůz sám a musí pevně držet otěže svého vozu – života ve svých rukou. Musí se naučit vylaďovat na vlastní střed – být harmonickým člověkem a nenechat se nikým a ničím vyvést z míry. Je to období, kdy má člověk nalézt štěstí sám v sobě a pak může rozdávat i dál, ostatním.

Text: Věra Várady


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.