Astročlánky

23. července 2021 04:30

Anna Kopečková

Velký horoskop na rok 2022: BLÍŽENCI

Co vás čeká v oblasti lásky, zdraví, práce nebo peněz? Na co byste si měli dát pozor, co bude pro vás nejdůležitější? Jaká budou vaše šťastná čísla a šťastný měsíc? Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2022.

Myšlenka pro rok 2022: „Život je pro mě ten nejlepší zážitek.“

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

V práci budete od začátku roku dostávat zprávy týkající se dohadů a nesrovnalostí. Někdo nebude odvádět dobrou práci a vy se to dozvíte, což vám přinese jen naštvání a komplikace. Postupně se však celá situace zlepší a nakonec vám řeknou, že se to vyřešilo. Tudíž je lepší se nezlobit a jen vyčkat. Na jaře si budete na vše připadat sami a nikdo vám nepomůže. Vše se zase urovná už v létě, budete v pohodě. Pomůže vám nějaký kolega, který se vrhne do práce a vyřeší vše, co mělo být už dávno vyřešeno, a vy si na konci roku oddechnete.

Peníze

Nevíte, co chcete a co je třeba zaplatit dřív. Potřebujete určitý plán a pak se vám peníze budou vracet. Hojnost je především stav mysli, a tak ji na tu hojnost náležitě připravte. V začátcích roku to budete potřebovat. V letním období budete hodně akční v souvislosti s vyděláváním peněz. A to vás na podzim posune do finančních jistot, kde vám bude dobře a uklidníte se. Konec roku bude jednou nahoře a jednou dole, ale vlastně velice přínosný.

Zdraví

V lednu navštívíte lékaře, protože budete potřebovat preventivní prohlídky a také nějaké léky, co dlouhodobě berete. Přitom se můžete dozvědět, že máte rozhozený krevní obraz a budete muset držet dietu a začít se více pohybovat, možná i doplnit nějaké prvky a minerály. Na podzim můžete prodělat virózu nebo chřipku spojenou s velkou únavou a rýmou. Na konci roku, pokud to nevyležíte, se vám mohou vracet bolesti kloubů a svalů.

Láska a vztahy

Na začátku roku můžete zažít něco nového. Může to být nezávazný sex, ale i možnost začátku vztahu. Po prvním vzplanutí budete mít pocit ztráty, ale vášeň se vrátí a budete se s tím dotyčným člověkem cítit šťastni. Což s sebou přinese další akce a skvělý sex. Jen váš partner nebude úplně vědět, co opravdu chce. V létě mu to vše dojde a přestane utíkat a vrátí se k vám. Dojde mu totiž, že láska se nedá skrýt a pohřbít, ani před ní nikdo neuteče. A tak vás čeká nový vztah plný osudové lásky, zamilování. Na konci roku spolu budete málo, protože oba budete hodně pracovat.

Důležitá data pro vás na rok 2022: 3. 1., 28. 3., 5. 6., 12. 8.

Váš šťastný měsíc pro rok 2022: prosinec

Na co si dát pozor v roce 2022:

Partneři vám v tomto roce přinášejí hodně cestování a také možné stěhování. Jen si promyslete, zda to opravdu chcete. Jinak se budete stěhovat tam a zpět.

Co vám rok 2022 přináší:

Nové začátky, a to ve všech oblastech vašeho života. Jen si dejte pozor, abyste na vše nebyli sami a mohli se podělit s ostatními, protože každý nový začátek přináší i určité překážky.

Co je pro vás v roce 2022 nejdůležitější:

Pokuste se co nejméně hádat a snažte se spory spíše řešit domluvou a s nadhledem. To vám přinese více kreativity a plodnosti.

Nepříznivý měsíc 2022: květen

Rada pro vás na rok 2022: Nejlepší je vždy ten partner, který se k vám opravdu hodí, a to je vždy ten, který vidí svět stejnýma očima jako vy.

Znamení, která vám přinesou štěstí v roce 2022: zemská znamení(Býk, Panna, Kozoroh)

Vaše šťastná čísla na rok 2022: 17, 45, 62,89

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2022

Leden – čekají vás velké změny

Únor – nové začátky, budete zářit ve všem, na co sáhnete

Březen – někdo vás bude manipulovat a vy to budete vědět

Duben – stěhování nebo nějaké přesuny

Květen – deprese a měsíc plný smutků

Červen – nebudete chtít nic řešit a kamarádka vám pomůže najít pravdu

Červenec – závislosti a sex plný vášně

Srpen – vaše odrazování od lásky a strach z ní

Září – řešení úředních nebo soudních věcí

Říjen – pocit osamocení

Listopad – návrat lásky z minulosti

Prosinec – velká láska, zamilování, splněný sen a strach, že to bude jen iluze

Co vás ještě čeká do konce tohoto roku? A vyplnilo se, co vám na letošní rok předpovídala astrologie? Přečtěte si znovu VELKÝ HOROSKOP NA ROK 2021.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.