zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velká věštba na prosinec pro Blížence

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Helen Stanku , Vydáno: 25.11.2021
Co čeká Blížence v posledním měsíci tohoto roku? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na prosinec, kterou pro Blížence z tarotových a mariášových karet a také run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

reklama

Co říkají tarotové karty?

Z tarotových karet vám na prosinec vychází Sedmička mečů, což je tak trochu záludná karta, protože značí věci, které jsou spíše v hlavě. Takže věci, které se vám budou dít, budou subjektivního rázu. Budete možná řešit nějaké pomluvy a klepy, ale přitom ve skutečnosti o nic nepůjde. Určitě byste se neměli nechat strhnout do špatné nálady. Tak, jak si to uděláte, tak se vám to promítne do vašeho života.

Blíženci
Autor: iStock Blíženci

Co říkají mariášové karty?

Mariášové karty vám slibují naprosto luxusní začátek měsíce. I celá první prosincová dekáda by měla být velmi pěkná. Vyřídíte, co byste nikdy předtím tak rychle nevyřídili. Jen koncem této dekády se může něco drobně zaseknout, ale to vy nedokážete ovlivnit a bude to chtít trochu nadhled.

Během druhé prosincové dekády budete v zápalu dění. Budete se snažit hodně věcí dohnat a čím víc se budete snažit, tím víc se to může brzdit. Berte to z té lepší stránky. V práci budete sice řešit resty, o to lépe vám ale budou vycházet věci soukromé. Čekají vás různá přátelská setkání. Možná se uvidíte s někým, koho jste neviděli hodně dlouho.

Koncem prosince vůbec nebudete překvapeni, když se dozvíte, co jste si už dlouho mysleli. Budete si chtít odpočinout, odjet někam, kde vás nedoženou žádné starosti. A pokud to uděláte, určitě nebudete litovat. Konec roku také bude přát komunikaci. Hodně věcí si díky ní vyřešíte i v rámci domova, zejména se staršími ženami z vaší rodiny.

Vaše runa na prosinec: Laguz

Laguz
Autor: iStock Laguz

Runa Laguz je jako voda, která se dostane úplně všude. Je to runa intuice. Pokud se jí budete řídit, bezpečně vás provede celým tímto měsícem.   

Helen Stanku, Kartářky světla

Velký horoskop na prosinec

Velký horoskop na prosinec

reklama

Související témata: výklad karet , kartářka Helen Stanku , horoskop měsíc , předpověď , tarotové karty , runy , znamení zvěrokruhu , znamení Blíženci , horoskop prosinec , věštba prosinec

reklama

Přečtěte si také

reklama