Testy lásky

Aktualizováno 27. června 2022 11:47

Jiřina Köppelová

Partnerský horoskop: Rak + Štír

Jaké je partnerství citlivého Raka a emočně intenzivního Štíra? Ideální. Tihle dva, když budou chtít, mohou prožít manželství nebeské i na zemi. Úskalím jejich vztahu je přemíra emocí, o kterých rozdílně komunikují. Přečtěte si o lásce Raka a Štíra.

Jaké je partnerství domácky založeného Raka a emocionálně intenzivního Štíra? Vzájemně velmi přínosné, spoluprací dokážou zhmotňovat i ty nejfantastičtější nápady a myšlenky.

  • Hlavní téma vztahu: Spojení citů, emocí a pevné vůle.
  • Pozitiva: Virtuozita v praktických záležitostech života, odolnost, porozumění beze slov.
  • Negativa: Zjitřená emocionalita, emoční tíseň, rozmrzelost a netrpělivost.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V prožívání a užívání partnerského života.

Dokonalá dvojice. Rak i Štír jsou vodní znamení a ta si vzájemně rozumějí. Rozumějí totiž svým duším. Nic si nemusí říkat, prostě jen o sobě vědí. Jejich empatie, intuice, schopnost proniknout do podstaty toho druhého je nekonečná. Nekonečná je i jejich fantazie a kreativita.

Rozumí si doma, v práci, v mileneckých vztazích. Není skoro nic, co by je mohlo rozdělit, jsou odsouzeni k věčnému soužití v harmonii. Že by? Rak je přecitlivělé znamení a Štír zase emočně prudké. Čas od času, když pohár citlivosti přeteče, dochází k prudkým a náhlým výměnám názorů, které končívají Rakovou naprostou zdrceností a štířím prásknutím dveří. Ale nic nebude tak zlé, bouře se přežene, hromy a blesky ustanou, nebe se vyčistí a jejich láska veliká, převeliká v klidu rozkvete znovu a znovu.

  • Dobrá rada: Vyhýbejte se drastickým řešením. Nikdy za sebou nepalte všechny mosty.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Raka a Štíra si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Raka a Štíra:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.