Štír – Měsíční horoskop (březen 2023)

Štír březen

V počátcích března budete mít pocit, že musíte šetřit, a nebudete moc utrácet, ale peněz budete mít dostatek, nemusíte se bát. Osud vás posune zase někam dál. Tam, kde pocítíte beznaděj, se vše vyřeší a vy budete moci uzavřít minulost. Pak přichází něco nového. V druhé půlce měsíce vás čeká velká láska a vyřešení záležitostí týkajících se peněz.

Charakteristika znamení Měsíční horoskop Roční horoskop

Moudrost měsíce

„Mám každý den radost a důvod se smát.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Kozoroh

S kým budete mít problémy

Lev

Vztahy

Na začátku měsíce se můžete s někým seznámit nebo potkáte partnera. Pomůže vám to uzavřít minulost a začít znovu bez řešení a komplikací. Přesto se budete v něčem muset rozhodnout a dá vám to hodně zabrat. Trápit se budete, protože si začnete připadat na vše sami. Ničeho se nemusíte obávat, protože se vám splní váš sen o partnerství.

Práce

V prvních dnech nového měsíce budete dělat práci z minulosti nebo se objeví nějaký muž a nabídne vám něco, co jste už v minulosti vykonávali. Pozor si dejte na hádky s muži, které vás budou doprovázet celý měsíc. Muži vám totiž budou přinášet v práci překážky a komplikace.

Peníze

Hojnost financí zažijete v počátcích měsíce, pak si už budete muset rozmyslet, kam peníze investujete. A pozor na iluze na konci měsíce.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Krevní obraz. Červená.

Přečtěte si také