Denní horoskop KOZOROHA na 13. 8. 2022

Kozoroh 13. 8. 2022

Vaše myšlenky mohou být napjaté, Kozorozi, a mohlo by pro vás být obtížné zpracovat věci, které vám normálně nedělají problémy. Snažte se nevynucovat si odpovědi, které jako by nechtěly přijít. Pokud informace plynou snadno a hladce, budete vědět, že jsou určeny právě vám. Pokud musíte tahat za zuby, abyste se dostali k pravdě, možná budete muset ustoupit.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Hluboké pouto se dnes může ještě více prohloubit, když mezi vámi a vaší milovanou osobou vznikne významný závazek. Nejde o žádné plané řeči na polštáři, ale o velmi velký krok směrem k budoucnosti, o němž jste se oba rozhodli, že bude tím nejlepším. Díky astrální energii, která je ve hře, jste jednu etapu svého vztahu nechali velmi pevně za sebou a začínáte další důležitou fázi.

Práce

Vaši sporadickou a nahodilou povahu ostatní neocení. Než začnete jednat, informujte lidi o svém plánu. Jinak můžete ohrozit produktivitu celé skupiny. Věnujte pozornost pokynům, místo abyste si vymýšleli vlastní.

Peníze

Toto období pro vás má několik přátelských aspektů. Vyrovnaný a mírumilovný vesmír přináší hodně odvahy čelit stávajícím problémům s dluhy a také vyjednávací schopnosti, abyste získali takový splátkový plán, který si můžete dovolit. Část z vás se možná obává, že to nikdy nedokážete, ale aspekty ukazují, že to dokážete, pokud uplatníte svou vnitřní moudrost.

Zdraví

Změna je něco, před čím jste nejistí, ale se správným přístupem ji můžete považovat za vzrušující. Nebeská energie dává každému šanci něco radikálně změnit  od účesu až po rozchod! Zeptejte se sami sebe, co by bylo pozitivním krokem. Je pravděpodobné, že se podíváte na své zdravotní postupy a zjistíte, že je třeba trochu doladit své cíle. Zkuste si v následujících dnech udělat čas na jejich upřesnění.

Přečtěte si také