Denní horoskop KOZOROHA na 27. 3. 2023

Kozoroh 27. 3. 2023

Může se zdát, že váš mozek a srdce dnes pracují proti vám, Kozorozi. Možná cítíte, že se spojily, aby udržely vaši hlavu ve víru zmatku, ze kterého se nemůžete dostat. Podívejte se za hranice všedního zmatku dnešního dne. Spojte se se svou citlivou a vnímavou stránkou, posaďte se a nechte přemýšlet někoho jiného.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současná planetární konfigurace vám dnes přináší mnoho věcí. Překvapení, i když vás už jen máloco šokuje. Naději i nedostatek naděje, lásku i strach z prohry s láskou..... Chodíte jako po laně obklopeni z obou stran prázdným prostorem. I když si možná připadáte jako na horské dráze, uvolněte se, jízda je určena pro vaše potěšení a bude to dobré.

Práce

Možná je pro vás dnes těžké sedět v klidu a nemyslet na pracovní záležitosti, i když jste na míle daleko od svého pracoviště. Snažte se vědomě uklidnit a jednoduše relaxovat. Zbavte se veškeré nervozity a neklidu, který ve vás dřímá.

Peníze

Tento týden jste v kariérním nebi. V práci zaujímáte silnější pozici a těšíte se z platu a výhod, které s tím souvisejí. Váš sektor minulých životů a snů je akcentován. Ve vašem podvědomí se toho děje tolik, že vás možná překvapí, kolik skvělých nápadů se vám vynoří na povrch.

Zdraví

Určitě máte rádi jistotu a s tak silnou nebeskou energií se dnes můžete cítit trochu slabí. Zapátrejte v tom, co víte, a posilněte se ochranným okolím. To znamená, že se budete držet svého cvičebního režimu a nepolezete pod peřinu ze strachu z trhu. Přinuťte se dodržovat své zdravé návyky  čerstvé ovoce a zeleninu, dostatek vody – a pak si jděte brzy lehnout, abyste měli čas na lenošení a zažili pohodlí své postele.

Přečtěte si také