Denní horoskop KOZOROHA na 6. 5. 2022

Kozoroh 6. 5. 2022

Dočasné odloučení od milostného partnera vás dnes může přivést k zoufalství, Kozorozi. Vaše představivost může vyvolávat nejrůznější hrůzné scénáře, například že si váš milý najde někoho jiného. Nedělejte si to. I vašemu příteli se po vás pravděpodobně stýská. Zaměstnejte se, aby vám dny rychle ubíhaly, než se váš přítel vrátí a budete zase spolu. Buďte trpěliví!

Charakteristika znamení Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Tato planetární konfigurace znamená, že je velmi příznivá doba na to, abyste si se svým milostným zájmem promluvili o tom, že se chcete ve vašem vztahu hlouběji angažovat. Nepochybně budete mít mnoho věcí, které je třeba probrat, ale je to také radostný čas, protože city, které k sobě chováte, jsou nyní velmi pevné a bezpečné. Je důležité věnovat čas tomu, abyste poznali myšlenky a pocity toho druhého. Nezapomeňte to později oslavit.

Práce

Dnes dochází ke kosmické změně, která bude mít v následujících třech týdnech zásadní vliv. V tomto období byste měli věnovat zvláštní pozornost svému domovu a rodině. Budete-li mít stabilitu tam, budete mít stabilitu i v práci.

Peníze

Čeká vás týden plný výzev. Vaše sny mohou být více než jen zdrojem inspirace. Jejich představy a nápady vám pomohou určit, v jakém oboru byste byli dobří a jak se v něm posunout dál. Musíte také posílit své úspory. Změna se blíží a vy budete chtít být připraveni.

Zdraví

V citové oblasti je toho možná víc, než byste dnes chtěli řešit. Při vnímání nebeské atmosféry vás může trápit pocit naléhavosti. Zkuste z této naléhavosti udělat něco, z čeho můžete mít prospěch – uplatněte ji na své zdraví! Zdraví je něco, co bychom v dnešní době měli považovat za naléhavé. Tolik věcí, v nichž žijeme (smog, zpracované potraviny, kultura zaměřená na mládí a krásu), nás odvádí od skutečně zdravých rozhodnutí.

Přečtěte si také