Denní horoskop LVA na 18. 1. 2023

Lev 18. 1. 2023

Ve dnech, jako je ten dnešní, je důležité se zamyslet nad událostmi posledních dní, Lvi. Je možné, že jste se rozhodli některé věci na sobě a svém chování změnit? Kdybyste mohli věnovat několik minut denně všem drobnostem ve své osobnosti, změny by šly mnohem lépe. Dnešní atmosféra vám může pomoci o tom přemýšlet.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Pokud se dnes večer chystáte na první rande, nečekejte, že bude plné nekonečné zábavy a veselí. Může to být velmi střízlivá záležitost, ale budete si užívat hloubku a intenzitu konverzace, kterou budete sdílet. Možná také zjistíte, že toho máte opravdu hodně společného. Udělejte si čas na vzájemné poznávání a zjistěte, jaké má ten druhý záliby a zápory. Kdo ví, třeba se z toho vyvine něco výjimečného.

Práce

Můžete mít pocit, že se všichni vaši spojenci obracejí proti vám. Přátelské profesionální vztahy se nyní začínají kazit. V důsledku toho se pravděpodobně zhorší i vaše nálada. Tím se situace jen zhorší. Snažte se zůstat optimističtí.

Peníze

Tento týden vám pomáhá přátelský vesmírný podtón, díky němuž je několik překážek na cestě méně nepříjemných. Chcete si nyní zkrášlit svůj život a nemusíte mít problém sáhnout kvůli tomu do úspor. V oblasti zaměstnání vás může čekat nečekané překvapení, ať už v dobrém, nebo ve zlém. Nejlepší je zůstat v bezpečí a šetřit dál. Nikdy nevíte, co může přinést zítřek.

Zdraví

Disciplína je něco, co považujete za samozřejmost: nikdy jste neměli problém pochopit, co je třeba udělat, abyste se dostali z bodu A do bodu B. Je však důležité věřit tomu, co jste si předsevzali. Vzhledem k tomu, že máte tak silné disciplinární schopnosti, proč se nevydat směrem, kterým chcete jít? Začněte lehkou automasáží nebo nahřívacím polštářkem přiloženým na krk a ramena nebo na jakoukoli jinou oblast těla, kde se vám ukládá napětí, a nechte jasné myšlení začít!

Přečtěte si také