Denní horoskop RAKA na 18. 7. 2022

Rak 18. 7. 2022

Dnes se můžete cítit obzvlášť kreativní a intelektuálně inspirovaní, Raci. Své nápady byste mohli prodiskutovat s ostatními. Proces komunikace by vám mohl otevřít nové dveře a přinést fascinující poznatky týkající se všeho, čím se zabýváte. Někdy v průběhu rozhovorů nebuďte překvapeni, pokud zjistíte, že někdo z vašich přátel potřebuje soucitné ucho.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Pokud je možné jít na rande, musíte si být vědomi, že byste mohli s dnešní planetární energií špatně dopadnout. Jedno konkrétní téma rozhovoru by vám mohlo připomínat někoho z minulosti, což může předjímat vaše názory. Budete to muset hodit za hlavu a pokusit se nového člověka vnímat takového, jaký skutečně je.

Práce

Nevrhejte se po hlavě do situace, o které nic nevíte. Máte tendenci ujmout se vedení v něčem, co vyžaduje okamžitou pozornost. Buďte opatrní. Nejste pro danou práci nejvhodnější, nechte ji tedy na někom jiném.

Peníze

V tomto týdnu se v oblasti peněz a hodnot vše spojí. To může vysvětlovat, proč i když se vám naskýtají určité příležitosti, některé z nich vyžadují více práce nebo vzdělání, než na co máte v současné době čas. Nemějte obavy. Čeká vás období, kdy se budete muset zaměřit na politiku své práce. Vezměte šéfa na oběd.

Zdraví

Síla pečovat o druhé je vám vlastní. Máte co nabídnout. Uvědomte si však, že vy sami se potřebujete pravidelně soustředit a najít způsob, jak se dobít. Abyste se ochránili před nepředvídanými potížemi, buďte obezřetní, pokud jde o stravu. Jezte co nejčerstvější potraviny a nevystavujte se nemocem nebo zraněním. Je vám vlastní myslet dopředu, a tak tento dar využijte pro sebe.

Přečtěte si také