Denní horoskop RYB na 7. 10. 2022

Ryby 7. 10. 2022

Společenská událost by vám dnes mohla zprostředkovat kontakt s novými fascinujícími lidmi ze zajímavých oborů. Během večera by se mohly odehrávat zajímavé diskuse. Jediným problémem je, že pokud tam půjdete s partnerem, pravděpodobně se s ním moc neuvidíte. Možná se zapojíte do oddělených rozhovorů, které budou trvat celé hodiny. Později se budete mít o co dělit!

Charakteristika znamení Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Díky energii, kterou planety vyzařují, je tento den vhodný pro cokoli, pokud to vaše rande rozesměje. Jedině tak z něj dostanete nějakou reakci, což lze chápat jako příznivé znamení, že se ještě uvidíte. A co víc: pokud je dokážete rozesmát po většinu večera, máte vyhráno.

Práce

Nové trendy, které se vám v poslední době líbily, nemusí být takové, za které se vydávají. Nyní je čas se v duchu vrátit a přehodnotit. Zdá se, že jste něco přeskočili příliš rychle. Přehodnoťte své nápady. Jsou skutečně zdravé?

Peníze

Nemůžete se dočkat, až utratíte peníze, které vám hoří v kapse, ale teď není vhodná doba. Díky harmonickému planetárnímu aspektu, který se právě teď objevuje, přicházejí změny v oblastech, které řídí profesní vztahy, cestování, vyšší vzdělání, výuku a učení. Pokud již v některé z těchto oblastí působíte, je to pro vás skvělý čas! Pokud ne, pokuste se nějaký jejich aspekt začlenit do toho, čím se živíte.

Zdraví

Teď potřebujete spoustu místa na běhání! Hromadění energie v zásobnících bude mít za následek ohňostroj, který si možná budete chtít schovat na příští rok. Nenápadně narůstající stres způsobený životním stylem, odklon od pravidelné stravy a narušení spánkového režimu zažíváme všichni. Vás se to ale obvykle týká obzvlášť. Za své emoce jste zodpovědní, ať se děje, co se děje. Jezte tuny česneku a choďte na dlouhé běhy nebo procházky, abyste spálili přebytečnou energii.

Přečtěte si také