Denní horoskop STŘELCE na 19. 1. 2023

Střelec 19. 1. 2023

Střelci, dnes máte kreativitu, která nezná mezí, a originalitu, která nezná hranic. Jak se chystáte tuto bohatou kreativitu, kterou oplýváte, vyjádřit? Pokud vám vaše okolí neumožňuje tuto kreativitu projevit, změňte prostředí a pokuste se pro sebe vytvořit novou realitu. Jen tak budete moci tuto neuvěřitelnou energii produktivně využít.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Nedělejte si starosti s tím, co si o vás myslí ostatní, zejména pokud jde o současná vztahová rozhodnutí. Mezi vámi a vaším milostným zájmem určitě dojde k nějakému konfliktu, ale to neznamená, že partnerství je špatné nebo brzy skončí, navzdory názoru ostatních. Znamená to pouze, že v určitých otázkách musíte udělat kompromis nebo se dohodnout na tom, že se vaše názory budou lišit.

Práce

Nesnažte se znovu vynalézt kolo. Proveďte průzkum v oblasti, na které pracujete. S největší pravděpodobností se podobnou cestou již vydal někdo jiný. Využijte obrovské moudrosti, o kterou se s vámi mohou podělit ostatní. Zdroje jsou k dispozici.

Peníze

Tento týden se pro vás týká podpůrných aspektů, které ovlivňují váš sektor vztahů a manželství. Pravděpodobně zjistíte, že ostatní souhlasí s vašimi rozmanitými finančními plány. Jen se nedivte, když jeden nebo více z nich bude chtít zkontrolovat váš podnikatelský plán, zda nemá nějaké nedostatky, nebo překontrolovat vaše výpočty. Neurážejte se. Je to jejich způsob, jak vám pomoci. Buďte vděční.

Zdraví

Dnešní planetární konjunkce vám dává možnost vidět se jako dobrý a krásný člověk, kterým jste. Pokud jste se starali o své potřeby a věnovali si pozornost (vědomé stravování, cvičení a spánek), budete se cítit obzvlášť dobře. Pokud jste se cítili provinile, protože jste byli roztěkaní a zanedbávali své tělo, takový příznivý aspekt proniká hluboko do vašeho nitra a šíří své léčivé růžově zlaté světlo.

Přečtěte si také