Denní horoskop STŘELCE na 8. 8. 2022

Střelec 8. 8. 2022

Pokud jde o milostné a romantické situace, možná by nebylo špatné se nyní trochu uvolnit, Střelci. Možná berete věci v této oblasti svého života příliš vážně. V důsledku toho je pro ostatní těžké se s vámi sblížit. Dost možná je zastrašíte. Zaujměte spíše zábavný a bezstarostný přístup a uvidíte, kam vás dobrodružství zavede.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současné planetární uspořádání ukazuje, že dosáhnete tvůrčího vrcholu. Může se zdát, že se vám sny a fantazie valí do hlavy tak rychle, že se budete muset štípnout, abyste se ujistili, že jste vzhůru. Jeden sen vám dnes rozhodně nedá spát. Někdo, koho již delší dobu toužíte lépe poznat, vám může vytvořit příležitost k setkání. Budete nadšeni.

Práce

Můžete mít pocit, že jsou všichni proti vám. Vaše první reakce je, že začnete být extrémně kritičtí ke všem, kteří s vámi nesouhlasí. Mějte na paměti, že to pravděpodobně situaci ještě zhorší. Lidé tuto kritiku nebudou přijímat příliš dobře.

Peníze

Tento týden se u vás doma objevují cizí peníze nebo dluhy, což znamená, že něco, o čem jste si mysleli, že už jste splatili, se může znovu objevit. Ujistěte se, že jste to nechtěli zaplatit a pak na to náhodou nezapomněli v hromadě nezaplacených účtů. Postarejte se o to co nejdříve, aby vám nenarůstaly sankce. Udělejte svou práci co nejlépe hned, nebo ji plošně změňte.

Zdraví

V tomto období intenzivní nebeské energie budete moci udělat mnoho dobrého pro své okolí. Nemusíte se dívat dál než do svého každodenního života, abyste přispěli planetě spoustou blahodárné energie. Máte dar navazovat vztahy s druhými lidmi a vyvolávat v nich to, co si myslí a cítí, a pak v tom vidět to nejlepší. Udržujte si pocit života. Dbejte na velmi zdravou stravu plnou čerstvých produktů.

Přečtěte si také