Panna – Roční horoskop (2022)

Panna 2022

Jaký bude rok 2022 pro znamení Panny? Před všechny postaví nové úkoly, ale i příležitosti, které se budou týkat především jejich partnerských vztahů a spolupráce s ostatními.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Myšlenka pro rok 2022: „Svoboda je pro mě nejdůležitější.“

Důležitá data pro vás na rok 2022: 4. 4., 8. 7., 25. 10., 20. 11.

Váš šťastný měsíc pro rok 2022: leden

Na co si dát pozor v roce 2022:

Někdo vám pošle zprávu nebo vám sdělí, že vás má rád, a vy budete dělat, že to neexistuje. Je to jen váš strach, protože jinak toužíte už delší dobu, aby se ten dotyčný člověk vyjádřil. Můžete promarnit další čas.

Co vám rok 2022 přináší:

Naučíte se přijímat nové věci a být více akční a pravdiví. Překonáte tím spoustu překážek, které jste v minulosti spíše překonávali manipulací, která vám nefungovala. Najednou budete tam, kde chcete být už dávno.

Co je pro vás v roce 2022 nejdůležitější:

V minulosti jste zažili rozchod, který jste se snažili neřešit a byl pro vás uzavřený. Byla to taková jistota, ale osud vše změnil a láska se znovu hlásí o slovo, a i když si namlouváte, že to je jen iluze, přijdete na to, že je skutečná. Jedno setkání vám přinese splněný sen.

Nepříznivý měsíc 2022: září

Rada pro vás na rok 2022: Každý okamžik ve vašem životě je nový a úžasný.

Znamení, které vám přinese štěstí v roce 2022: Býk

Vaše šťastná čísla na rok 2022: 3, 4, 9, 11

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2022

Leden – velká láska a nově začínající vztah

Únor – někdo vám nese osudové změny a vášeň

Březen – rozhodování, ale i konflikt

Duben – osud vám nese uzavření minulosti a lásku

Květen – klidné a harmonické období

Červen – měsíc plný rozhodování

Červenec – budete se cítit osamoceni, protože budete chtít váš vztah posunout a nebudete vědět, zda to půjde

Srpen – dovolená a setkávání s přáteli

Září – ženy vám budou přinášet ztráty a komplikace a vy se budete odrazovat

Říjen – ve vztahu partner překoná překážky a váš vztah posune

Listopad – čeká vás stěhování

Prosinec – čekají vás majetnické pocity, ale i skvělý sex, závislost ve vztahu a také možná přírůstek do rodiny

Vztahy

V počátcích roku bude váš vztah procházet změnou v tom smyslu, že se stabilizuje. Budete prožívat určité jistoty a každý váš krok bude znamenat posun ve vztahu k větší stabilitě a jistotě. Na jaře přijde větší krize v tom, že se začnete rozhodovat, zda ten vztah je pro vás ten pravý. Partner totiž bude hodně majetnický, což v počátcích vztahu můžete přehlížet, ale nyní vás to zasáhne. Pokud plánujete rodinu, je možnost, že se vám to podaří. Na podzim budete pracovat na vašem vztahu, na nových začátcích a posilovat lásku a bude se vám to dařit. Zase se začnete ve vztahu posunovat. Na konci roku se můžete stěhovat.

Práce

Hned na začátku roku o vás bude velký zájem a bude to rychlá akce. Nějaká žena vám nabídne práci, která by pro vás měla být něčím novým a zajímavým, ale váš instinkt vám řekne, že to není práce pro vás a odmítnete ji. Je to dobře, přinesla by vám ztráty. Bez práce však nezůstanete, celé jaro jí bude plné a vy budete plodní nejvíce za celý rok. I v létě vás čeká mnoho pracovních akcí a nabídek, dokonce i nečekaných. Koncem roku začnete trochu bojovat, protože budete unaveni a čekají vás i nějaké přesuny, tak trochu zvolníte.

Peníze

V začátcích roku vám někdo z přátel nabídne pomoc a vy ji nakonec nepřijmete. Dokonce je možné, že se s tím mužem nadobro rozejdete. Pozor na impulzivní jednání. Ten rozchod může být kvůli změně, kterou přijmete, a pomůže vám v tom nějaká žena z minulosti. Na jaře vám někdo bude závidět nebo na vás bude žárlit v souvislosti s vašimi financemi. V podzimních měsících vás čeká něco nového, co je obestřeno tajemstvím. Ke konci roku vás čekají nějaké přesuny peněz a změny. Možná, že zaplatíte i stěhování. Partner vás za to pochválí a vy budete v klidu.

Zdraví

V počátcích roku můžete mít potíže s tlakem, pokud budete zažívat bušení srdce a začne se vám točit hlava, nechte si změřit tlak a buďte na sebe opatrní. Tlak se vám postupně srovná, ale můžete ho mít v průběhu roku i kolísavý. Potíže s kyčlemi se mohou přidat v jarním období. V létě se více šetřete, mohla by přijít viróza nebo i nějaká letní chřipka. Pokud ji nevyležíte, na podzim přijdou potíže s průduškami a plícemi.

Další horoskopy pro znamení Panny na rok 2022:

Přečtěte si také