Archandělé roku 2022: Který je ten váš a jak vám může pomoci?

Bez ohledu na to, zda na nadpozemské bytosti věříte nebo ne, každý z nás má svého anděla strážného, který nad ním bdí a kterého může kdykoli požádat o pomoc a podporu. Andělům vyššího řádu se říká archandělé. Seznamte se s tím, který bude vaším průvodcem a ochráncem v roce 2022.

Archandělé čekají na vaše prosby a přání. Mohou vám pomoci s jakýmkoli problémem, ale každý z nich má i svou specifickou roli.

Seznamte se na základě svého znamení zvěrokruhu s archandělem, který by nad vámi měl bdít v roce 2022. Je připraven vám pomoci, kdykoli o to požádáte. Stačí si ho někde na klidném a tichém místě představit a třikrát zavolat jeho jméno. Nebo napsat jeho jméno na papír a popsat, co potřebujete.

Beran – archanděl Orion

Archanděl Orion, pojmenovaný po jednom z nejjasnějších souhvězdí, je zde, aby inspiroval a podporoval vaše nejhlubší touhy a sny. Mezi archanděly je poměrně nový, což dokonale koreluje se světem, který nám dává mnohem větší možnosti a příležitosti. Můžete být a dělat, co chcete. Studovat, pracovat v zahraničí, cestovat. A to i navzdory pandemii.

Vy byste si v roce 2022 měli vyhradit čas nejen na práci a svůj rozvoj nebo studium něčeho nového, ale také na zábavu. Přestaňte jen snít o tom, co byste chtěli. Začněte dělat, co vás baví. První krok sice musíte udělat sami, ale Orion bude stát při vás a pomůže vám vaše nápady a sny zrealizovat.

Býk – archanděl Zadkiel

Zadkiel je archanděl milosrdenství a prosperity, vede člověka k tomu, aby nalezl pravý životní plán. Letos vás vyzývá, abyste opustili svou minulost. Možná se držíte zpátky kvůli strachu ze selhání nebo proto, že vám někdy bylo řečeno, že nejste dost dobří. Možná se bojíte navázat nový vztah, protože vám někdo v minulosti zlomil srdce a nechcete znovu riskovat.

Najděte letos odvahu rozhodnout se, kým skutečně chcete být. Odpusťte těm, kteří vás v minulosti ranili. Věřte tomu, že si zasloužíte vše, po čem toužíte. Zadkiel vás v tom zcela jistě podpoří.

Blíženci – archanděl Chamuel

Jeho jméno znamená „Oči Boha“. Chamuel je laskavý a příjemný, pomáhá překonávat překážky v lásce.

Prvním krokem k tomu, abyste našli ve vztazích lásku a harmonii, je změnit pohled na sebe sama, naučit se milovat sami sebe. Respektujete se a milujete, kým opravdu jste? Jste schopni vidět svou vnitřní krásu?

Chamuel vás letos povede ve vašich vztazích. Můžete zažít hlubokou lásku, pokud naleznete odvahu naplno otevřít své srdce, ukázat své pravé já. Důvěřujte svým touhám.

Rak – archanděl Haniel

Haniel pomáhá rozvíjet intuici, těšit se ze života a udržovat se v duševní rovnováze.

Události posledních měsíců přinesly spoustu starostí a vážnosti, kvůli které i těm největším optimistům mohl mizet úsměv na rtech. Váš archanděl vám letos pomůže, abyste se zase dokázali radovat z každého dne. Nezapomínejte na to, že vše, co existuje, je jen přítomná chvíle, která pomine a vystřídá ji další. A pokud má člověk přežít těžká období ve zdraví, musí spoustu věcí brát s humorem.

Lev – archanděl Jeremiel

Jeho jméno znamená „Boží soucit" a Jeremiel pomáhá dosáhnout pocitu bezpečí vyplývajícího z odpuštění.

V roce 2022 vám pomůže zrekapitulovat a zhodnotit váš dosavadní život, zamyslet se nad tím, co byste měli změnit, a poučit se z chyb, které jste udělali. Všichni občas potřebujete zastavit se, podívat se zpátky a uvědomit si, jaké jsou naše priority a zda náš každodenní život odráží to, co skutečně chceme.

Využijte letos pomoc a ochranu Jeremiela, abyste mohli provést ve svém životě změny k lepšímu a prožili tak krásný a úšpěšný rok.

Panna – archanděl Michael

Nádherný archanděl Michael je mocný ochránce a silný bojovník proti silám zla a temna. Pomáhá překonávat těžké životní zkoušky a bojovat s negativními vlastnostmi.

Rok 2022 by pro vás mohl být velmi významný. Pomůže vám uvědomit si, kdo jste, a čeho chcete dosáhnout. Budete mít spoustu energie a síly, abyste se pohnuli vpřed.

Nenechávejte si to vše jen pro sebe. Zkuste své schopnosti víc sdílet se světem. Váš anděl vás povede, bude vám radit, kdy je nevhodnější doba dělat důležitá rozhodnutí a jaký způsob je nejlepší.

Váhy – archanděl Metatron

Metatron je ochráncem dětí a citlivých lidí. Dokáže motivovat, pomáhá v nalezení správné životní cesty.

Rok 2022 by pro vás mohl být velmi kreativní, můžete toho dokázat opravdu hodně, být pro ostatní velmi inspirativní a vidět nové cesty vpřed pro sebe i všechny kolem vás. Důležité ale bude nezabřednout do všednosti a pohodlnosti. Nebojte se sdílet své znalosti a poznatky s ostatními.

Váš anděl vám může pomoci zvýšit vaši sílu a vitalitu, abyste mohli zrealizovat myšlenky, které ve vás dřímou. Může vás vést, abyste se dokázali dostatečně soustředit na to, co děláte, a také měli dostatek sebevědomí a dotáhli vše do konce.

Štír – archanděl Rafael

Tento archanděl je hlavním andělským pomocníkem při léčení, a to nejen fyzickém, ale i duševním.

Nemusí to nutně znamenat, že budete v roce 2022 potřebovat jeho pomoc při léčení svých nemocí. Naopak vy byste mohli být tím léčitelem, abyste pomohli těm, kteří jsou zranitelní nebo se ocitli v nouzi. Váš anděl Rafael vám k tomu dodá sílu a energii, která vás bude chránit. A nejen to. Může vám přinést spoustu nápadů, jak se starat o své vlastní zdraví, jak se zbavit různých zlozvyků nebo omezit chutě na sladké a může vám i pomoci zvýšit motivaci ke cvičení. Stačí, když ho o to požádáte.

Střelec – archanděl Gabriel

Gabriel je anděl zvěstovatel, patron kreativních lidí a jeho energie pomáhá k životním změnám.

V roce 2022 máte úspěch na dosah, stačí jen, abyste víc věřili ve své schopnosti. Váš anděl vás v tom podpoří. Každý musíme ujít cestu, která není jednoduchá. Pro vás je důležité, abyste zvolili nový, kreativnější přístup a vymýtili všednost. Jen tak si vás ostatní všimnou.

Kozoroh – archanděl Raziel

Raziel je velmi laskavý, zná všechna tajemství vesmíru a pomůže vám pochopit různé složité záležitosti, umožní vám duchovní poznání.

Máte možnost nahlédnout do oblastí, které pro vás dosud byly skryté. Stačí naslouchat více své intuici. Váš anděl vám pomůže uvolnit se, přijmout a důvěřovat tomu, co je. Když vyčistíte svou mysl a budete více naslouchat svému vnitřnímu vedení, můžete letos dosáhnout spokojenosti a naplnění. Raziel vás také vyzývá, abyste byli ve svém jednání ohleduplní. Než něco řeknete, několikrát si to rozmyslete.

Vodnář – archanděl Sandalfon

Sandalfon je andělem mistrovství, umí v nás probouzet romantické pocity a odkrývá naše nejhlubší touhy. Jeho zprávy a myšlenky prý přicházejí v podobě tichého šepotu andělských křídel.

Máte v tomto roce úspěch na dosah, pokud nebudete líní a každý den budete na sobě pracovat a snažit se rozvíjet. Jistě máte v hlavě spoustu kreativních projektů. Důvěřujte své intuici a zavolejte si Sandalfona, aby vám pomohl sdílet vaše nápady s ostatními.

Ryby – archanděl Uriel

Uriel je pokládán za nejmoudřejšího anděla. Rozlučte se s obvyklým zmatkem, který ve vás převládá, milé Ryby. Uriel vám jasně posvítí na cestu vpřed a kdykoli budete potřebovat informace, nápady nebo řešení, neváhejte se na něj obrátit. Vyplatí se také vědět, že Uriel je pokládán za archanděla, který dokáže ovlivňovat počasí. Pomáhá nejen odvracet nebezpečí, ale také napravovat škody po přírodních pohromách.

Uriel vám pomůže poznat, co a kdo vám nejvíce vyhovuje a pokud do svého života chcete přivolat lásku, rok 2022 je váš.

Zdroj: askastrology.com, Na křídlech andělů, dobrakartarka.cz


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.