Astročlánky

26. září 2021 02:00

Anna Kopečková

Čtyři archandělé, kteří vás podpoří. Víte, který je ten váš a jak vám může pomoci?

Archandělé, tedy andělé vyššího řádu, jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze, a problémy na sebe nenechají dlouho čekat.

Michael – pomůže v rychlém rozhodování

Vylaďte se na něj tehdy, když vás čeká důležitý pracovní pohovor.

Michael je patronem živlu Ohně a vládne zrozencům v Beranu, Lvu a Střelci.

Když vám chybí živel Ohně, zažíváte stavy únavy, nerozhodnosti a jste bez energie na cokoliv. Nechce se vám se ani vylézt z postele.

Když je živlu naopak hodně, budete příliš agresivní, netrpěliví, příliš radikální v názorech, pálíte mosty.

Rituál na odetnutí nechtěných pout

Přivolejte archanděla Michaela tím, že třikrát vyslovíte jeho jméno. Zapalte modrou svíčku. Vezměte modrou nit a představte si, že je to lano, které spojuje vás a člověka, od jehož energií a vlivu se chcete odpoutat. Nit můžete přepálit nebo roztrhnout. Sami sebe nechte v představě prozářit modrým nebo fialovým světlem a s láskou se rozlučte s tím, co už je nyní minulost. Archanděl Michael vám s odetnutím pomůže a posílí vás.

Archanděl Michael má rád lapis lazuli. Tento kámen vám dá odvahu a víru v sebe.

Rafael – hvězdný léčitel

Rafael vládne živlu Vzduchu a je patronem vzdušných znamení, tedy Blíženců, Vah a Vodnářů.

Když máte pocit, že druzí lidé hovoří jiným jazykem, když máte pocit smutku, prohry, máte málo vzdušného živlu. Naopak přebytek se může projevit tím, že se více hádáte, máte problém s dodržováním dohod, zapomínáte a z nadšení můžete přejít k naprostému nezájmu.

Rituál

V myšlenkách si představte zelené světlo, přivolejte svého archanděla a dovolte zelené zářit, aby léčila, co je třeba. S každým svým nádechem si představte, že zelené světlo září na bolavá místa ve vašem těle i auře a s každým vaším výdechem je bolesti méně a vše se hojí. Můžete opakovat několikrát denně. V místě bolesti si můžete také představit malou zelenou světelnou kouličku, jako by to byla hojivá pilulka. Archanděla Rafaela poproste o harmonii vaší duše i těla.

Gabriel – ochránce citové rovnováhy

Gabriel je vládcem vodního živlu a voda je nositelkou emocí. Je patronem Raků, Štírů a Ryb.

Pomůže v bouřlivé situaci, když nutně potřebujete podporu.

Rituál na očištění

Připravte si lázeň, do které nasypete svoji oblíbenou koupelovou sůl. Zapalte bílou svíčku, přivolejte si archanděla Gabriela a představte si, že vaše starosti se rozpouštějí jako sůl ve vodě.

Archanděl Gabriel má rád měsíční kámen a vy se pomocí tohoto drahokamu lépe vyladíte na svoji intuici. Bílý achát zklidní podrážděné nervy a bude chránit vaše tělo.

Když vám chybí živel Vody, můžete mít pocit, že jsou vám těsné kalhoty, jako kdybyste měli kamínek botách a cítíte tělesný diskomfort. Lidé vás iritují a vám dělá problém jim postavit hranice. Můžete mít problémy ve sféře peněz a také s navázáním vztahu.

Když je živlu hodně, potřebujete se hádat, míváte stavy, kdy se dokážete až vyděsit z věcí, které jindy přejdete bez povšimnutí, málo se chráníte před druhými lidmi, příliš se jim otvíráte a hodně se zabýváte vyděláváním peněz.

Uriel vládne živlu Země

Přivolejte si svého ochránce, když máte pocit, že ztrácíte půdu pod nohama a hrnete závazky před sebou.

Uriel je patronem zrozenců v zemním znamení Býka, Panny, Kozoroha.

Uriel dává spolehlivost. Když je nedostatek živlu Země, lidé mají pocit, že nemohou nalézt své místo. Když je živlu příliš, bývají málo pružní, jsou zazdění ve svých pohledech a kladou příliš velký důraz na peníze.

Rituál, když cítíte, že ztrácíte půdu pod nohama

Uriel má rád červenou barvu a k vyladění na něj pomůže červená svíčka. Zapalte ji. Několikrát se pomalu nadechněte a vydechněte a představte si, že z vašich nohou do země a ze země do vašich nohou proudí červené světlo.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.