Horoskopy

Aktualizováno 23. prosince 2022 23:17

Jiřina Köppelová

Jaký bude rok 2023? Podrobný horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na příští rok

Jaký bude rok 2023

Co čeká všechna znamení zvěrokruhu v novém roce? Rok 2023 bude časem, ve kterém bude nadále testována stabilita nás všech, bude plný změn, nejistot a strachů. Rok, ve kterém se budou utvářet nová pravidla a budou se měnit životy mnoha z nás. Bude to ale také rok, kterému vládne empatie, soucit a láska. Vítězi tohoto náročného roku budou Berani a Býci.

Jaký bude rok 2022 pro všechna znamení zvěrokruhu? Pro jaká znamení bude nejpříznivější a co čeká jednotlivá znamení v oblasti zdraví, práce, peněz nebo lásky a vztahů?

Beran

Afirmace pro rok 2023: „Můj příjem stále roste.“

V novém roce budete muset často překonat velké překážky, které budou vypadat jako nepřekonatelné. Vy to však zvládnete, což vás posílí a přinese vám jistoty, a navíc i velký posun na vaší životní cestě, který jste už nečekali. I přesto, že si budete občas myslet, že vaše práce je velice obtížná a že v ní máte neustále před sebou překážky, vám naopak osud někdy pomůže bez toho, aniž byste pro to něco museli udělat, a dá vám práci, která vás bude bavit. V roce 2023 prožijete také vztah plný lásky a vášně.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2023 pro znamení Berana:

Býk

Afirmace pro rok 2023: „Všechny změny uskutečňuji s lehkostí.“

Čekají vás změny a nové začátky, pokud s tím budete bojovat a budete se snažit je bojkotovat, přinese vám to víc komplikací, než když se svezete na vlně a necháte osud, aby vám ukázal, co je pro vás dobré. Rok 2023 vám však přináší i pohodu, skvělé dovolené nebo prodloužené víkendy, které potřebujete k odpočinku. A ještě jedna dobrá rada pro rok 2023 – vaše občasná beznaděj může pramenit z toho, že jste se v minulosti špatně rozhodli. Pokud se k ní budete stále vracet a vše rekapitulovat, začnete ji znovu prožívat a znovu budete sami sebe zraňovat. Uzavřete minulost a uleví se vám.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2023 pro znamení Býka

Blíženci

Afirmace pro rok 2023: „Odpouštím si vše, co jsem si způsobila.“

Moc často sami sebe kritizujete, což vám staví do cesty větší překážky, než by vás čekaly. Zkuste si v roce 2023 více užívat, a to nejen skvělou práci, kterou máte. Dopřejte si také pořádnou dovolenou a odpočinek. Váš partner bude v roce 2023 potřebovat více klidu, tak se mu ho snažte dopřát. Postačí, pokud udržíte klid a harmonii sami v sobě, pak se vyřeší spousta hádek a nepříjemností. Dávejte si pozor na svůj vnitřní stres, přenáší se na vaše okolí.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2023 pro znamení Blíženců

Rak

Afirmace pro rok 2023: „S lehkostí opouštím minulost.“

V roce 2023 zažijete všechny možné výšky, ale také nějaké pády. Těch pádů bude podstatně méně a je důležité, abyste jim nedávali důležitost. Nic z toho nebude tak velké drama, abyste tomu propadli, a pokud si udržíte pozitivní přístup, tak se všechny problémy brzo vytratí. Budete bojovat s konkurencí, také řešit různé věci na úřadech, v bankách, státních institucích a také začnete žárlit. Zažijete kritiku, ale i krásné dny plné lásky, úspěch, radost a štěstí. Je na vás, co si vyberete.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2023 pro znamení Raka

Lev

Afirmace pro rok 2023: „Setrvávám u pozitivních myšlenek.“

Rok 2023 vám přináší velké změny, ale ty přicházejí z vašeho vnitřního prostředí. Nejprve to změňte uvnitř sebe, a pak se to ukáže i v realitě. Máte před sebou mnoho setkání a také objevíte nějaké tajemství. Důležitá pro vás bude vaše práce, a to je správné, protože si tak tvoříte základ pro další roky. Pamatujte, že jaký základ máte, taková bude i vaše práce. Nezapomeňte však na odpočinek a dovolené, ty budete potřebovat pro navrácení sil a energie.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2023 pro znamení Lva

Panna

Afirmace pro rok 2023: „Vytvářím si nové přesvědčení.“

Čekají vás nové začátky, hlavně nová velká láska, a dokonce by to měla být i láska osudová. Podaří se vám překonat všechny překážky a najít novou cestu. Pokud s někým manipulujete a jsou to vaše časté praktiky, tak vám to v roce 2023 překazí nějaká žena. Ukončí veškeré vaše intriky a vy se budete cítit osamoceně, na druhou stranu ale budete pravdiví.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2023 pro znamení Panny

Váhy

Afirmace pro rok 2023: „Své myšlenky stále měním.“

Pokud budete plni energie a vášně, přinese vám rok 2023 naději a také nové začátky. Pokud budete plni optimismu a naděje, mohou se vám vaše sny a přání splnit. Nelpěte na ničem, co už je mrtvé a nefunkční. Snažte se toho všeho zbavit. Pracujte i s vašimi závislostmi. Spíš více pěstujte lásku a hojnost všeho, co vám funguje a co vás naplňuje. Překonáte díky tomu hodně překážek. Pokud neplánujete rodinu a nechcete zatím plodit děti, tak si na to celý rok dávejte pozor. Budete k tomu hodně náchylní. Překážky, které budete překonávat v lásce, vás však hodně posunou a vy si spoustu věcí uvědomíte.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2023 pro znamení Vah

Štír

Afirmace pro rok 2023: „Jsem rád sám sebou.“

V novém roce pro vás budete nejdůležitějším člověkem vy sami. Budete pěstovat sebelásku a uvědomíte si, že se vám splnil sen a ten si budete hýčkat. Kruh se uzavře a vy začnete žít ze své sklizně, kterou jste zaseli v minulosti. Pozor si dejte na žárlivé a majetnické muže. Váš partner nebo potenciální partner na vás může žárlit a mít majetnické sklony a vy to dovolíte, protože ho budete milovat, ale bude vás to trápit. Takové partnerství přece nechcete, to už máte za sebou. Rok 2023 vám přinese také nové začátky a nová setkání a nové přátele i kontakty.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2023 pro znamení Štíra

Střelec

Afirmace pro rok 2023: „Jsem v jednotě s každou bytostí na této planetě.“

Láska bude pro vás v roce 2023 tou nejdůležitější emocí a hlavně obrovským překvapením. Důležité ale bude nejdříve uzavřít minulost. Nemůžete vkročit do nového vztahu a být jednou nohou v minulosti. Tím se může pokazit i váš nový vztah. Pokud dáte lásce a novému vztahu šanci, tak opět můžete být šťastni, i když si myslíte, že to už není možné. V roce 2023 budete také řešit peníze. V první polovině roku se vám bude ve finanční oblasti dařit o hodně lépe než v té druhé.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2023 pro znamení Střelce

Kozoroh

Afirmace pro rok 2023: „Jsem harmonická bytost.“

V roce 2023 dojdete k velké vnitřní proměně. Nejen v pracovní oblasti se naučíte brát věci s větší lehkostí a menší sebekritičností. Uvědomíte si, že věci se občas vyřeší samy. Budete hodně pracovat a za prací i hodně cestovat, což vás může jednoduše dostihnout a v určitý okamžik vám prostě dojdou síly. Práce zkrátka není všechno. Zbavte se čehokoliv, co už vám neslouží, co nepotřebujete, co vám přináší ztráty. Díky tomu dojdete štěstí a naplnění.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2023 pro znamení Kozoroha

Vodnář

Afirmace pro rok 2023: „Vzdávám se všech starých ran.“

Čekají vás velké změny, především v oblasti vztahů, budete k sobě pravdivější a otevřenější, a to vám přinese hodně práce na vztahu, ale také velké pozitivní změny. Nebraňte se změnám, jsou pro vás prospěšné. Jistoty, které máte, si budete muset znovu vybudovat a nebude to jednoduché. Je nutno překonat spoustu překážek, ale ty překonáte a přinese vám to něco nového, stabilnějšího a hlavně dlouhodobého. V roce 2023 di dávejte pozor na nereálné představy.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2023 pro znamení Vodnáře

Ryby

Afirmace pro rok 2023: „Mám v sobě klid a mír.“

Okolí k vám bude často kritické, ale vy si díky tomu ujasníte, co chcete, a nenecháte se zviklat, což nakonec zvedne vaše sebevědomí. Možná v roce 2023 budete občas cítit beznaděj a nebudete se umět rozhodnout, dejte na svoji intuici, ta vás přivede na správné místo ve správný čas. Osud vám bude nakloněn, jen musíte vynaložit nějaké úsilí, nic nedostanete zadarmo. Buďte k sobě i okolí pravdiví a pak se vám otevřou možnosti, o kterých jste si mysleli, že už se nikdy neobjeví. Posunete se ve vztahu a k lásce, která bude opravdová a natolik silná, že vás nic už nebude moct rozdělit. Musíte však věřit sami sobě a životu.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2023 pro znamení Ryb

Horoskop štěstí na rok 2023 najdete ZDE:

Další horoskopy na rok 2023

Sdílejte článek
Štítky láska horoskop vztah zvěrokruh Nový rok znamení zvěrokruhu roční předpověď horoskop 2023 roční horoskop 2023