Velký tarotový horoskop na rok 2023 pro všechna znamení. Jaké poselství vám nesou karty?

Do budoucnosti lze nahlédnout různými způsoby. K těm nejoblíbenějším patří tarotové karty, které umějí ukázat základní energie a děje. Co tedy bude pro jednotlivá znamení zvěrokruhu nejdůležitější v roce 2023 podle tarotových karet?

Přečtěte si podrobnou věštbu z tarotových karet pro své znamení zvěrokruhu od známé astroložky a kartářky Věry Várady. Dozvíte se, co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a peněz a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení.

Poselství pro znamení Berana na rok 2023 je symbolizované kartou Ďábla:

Tato karta z Velké arkány ukazuje, že v novém roce 2023 musíte být opatrní v oblasti materiální i vztahové. Symbol Ďábla ukazuje na určitou spoutanost, závislost a možné problémy, které si můžete přivodit svojí nepozorností nebo unáhlenými rozhodnutími, kterých pak můžete litovat. Proto je pro vás důležité věnovat pozornost všem zásadním rozhodnutím a nic zbytečně pod tlakem okolností a ostatních lidí neřešit.

Karta naděje, radosti a zdraví Hvězda je poselstvím na rok 2023 pro znamení Býka:

Hvězda je jednou z nejkrásnějších karet Velké arkány. Přináší poselství prosperity, radosti, zdraví a všeho, co si jen člověk přeje. Je také symbolem ochrany před negativními událostmi, závistí a nepřejícností dalších lidí. Proměňte své sny ve skutečnost, nečekejte na nic a jděte za svými cíli. Mnohé se vám v tomto roce splní, což také podpoří astrologicky planeta štěstí Jupiter, která 16. května vstoupí do vašeho znamení.

Karta, která souvisí s našimi city a emocemi Luna je poselstvím pro znamení Blíženců na rok 2023:

Poselství této karty upozorňuje na období, které vám může přinést silnou introspekci, ponor do vlastní duše na základě různých zážitků, setkání a především uvědomění si toho, co je pro vás v životě důležité. Můžete zažívat různé splíny, výkyvy nálady, kdy vaše vnitřní Já bude toužit po tom, abyste mu naslouchali. Je to období, kdy je vhodná samota, ticho, příroda, meditace a hledání harmonie, klidu, naplnění a rovnováhy.

Karta vybízející k trpělivosti Viselec je poselstvím na rok 2023 pro znamení Raka:

Karta Viselce znázorňuje jisté ustrnutí, ke kterému může vaše znamení inklinovat. Máte rádi jistoty a to jak v oblasti pracovní, tak i osobní. Žijeme v době transformace a proměn celé společnosti, změny se proto nevyhnou ani vám. Je dobré podívat se na věci, které řešíte z jiné perspektivy a hledat řešení, které přinese spokojenost vám i blízkým lidem. Neobávejte se nových věcí, zkuste je vzít jako životní výzvu, kterou zvládnete.

Velké štěstí čeká znamení Lva a je na rok 2023 symbolizovaná tarotovou kartou Slunce:

Pro vaše znamení vyšla jedna z nejkrásnějších karet Velké arkány – Slunce, které v astrologii patří také k vašemu znamení. Jeho síla a energie vás provázejí po celý život a nebude tomu jinak ani v tomto roce. Věřte, že se vám bude dařit ve všech oblastech, v lásce, zdraví a práci. Vizualizujte si úspěch, pohodu a vnitřně se nastavte na zdar ve všem, co děláte.

Proměnlivost života a cykličnost symbolizuje karta Kolo osudu, která se stává pro znamení Panny hlavním poselstvím na rok 2023:

Symbol této karty zrcadlí proměnlivost našeho života a také cykličnost jednotlivých jevů, zážitků i vztahů. Máme využít přítomný okamžik a jednat, nečekat na „lepší zítřek“. Žít tady a teď. Kolo osudu přináší také poselství „karmy“ – co zasadíš, to sklidíš. Proto je důležité hlídat si práh svých myšlenek čistý a snažit se vizualizovat si pozitivní změny v osobním i pracovním životě.

Prosperita a pozitivní energie jsou poselstvími tarotové karty Císařovna pro znamení Vah na rok 2023:

Velmi krásná a pozitivní karta Císařovna přináší poselství prosperity, pomoci a pozitivní energie. Čekejte podporu žen, ať již to bude vaše partnerka, kamarádka, matka, nebo kolegyně. Lze říci, že se budete po celý rok „potkávat“ s podporou žen, ženského jinového pomáhajícího elementu, ať již jste žena, nebo muž. Může to také znamenat výzvu u sebe zkvalitňovat a zušlechťovat vlastnosti jako jsou velkorysost, pomoc, láska a trpělivost.

Tarotová karta Svět naznačuje velký posun a možnosti a je poselstvím pro znamení Štíra na rok 2023:

Pro rok 2023 vám vyšla karta Svět, neboli Univerzum, která naznačuje velký posun a možnosti, a to ve všech důležitých oblastech vašeho života. Tyto výzvy je nutno přijmout bez obav a pustit se do změn, které v životě vyhlížíte. Můžete uskutečnit věci, na které jste dlouho čekali. Na životních křižovatkách najdete správný směr, kterým se máte vydat. Zažijete šťastné náhody, setkání a kontakty s lidmi, kteří vám mohou poradit nebo pomoci.

Rozvoj intuice a porozumění jsou poselstvími karty Velekněžka, která se stává symbolem na rok 2023 pro znamení Střelce:

Tento karetní symbol přináší pro vás důležitou zprávu. Měli byste se zajímat o věci mezi „nebem a zemí“. Dejte více na svoji intuici a pracujte na jejím rozvoji. Věnujte se meditaci, čtěte motivační knihy, přihlaste se do kurzů osobního rozvoje, nemáte-li čas, jde to i on-line. Rozvíjejte více i svoji kreativní stránku, tvořte, bavte se, udělejte si čas být o samotě, nerušení vnějšími vlivy. Nechejte věcem volný průběh, chce to být pozorovatel, nikoliv činitel. To vás učí nalaďovat se na vnitřní hlas – intuici nebo také vyšší Já.

Poznání, že všechno pozemské štěstí je omezené a karta Soud, jsou poselstvím na rok 2023 pro znamení Kozoroha:

V roce 2023 dojdete možná k poznání, že všechno pozemské štěstí je omezené, proto se nemáte zbytečně trápit, ale přijmout velkou pravdu – věčné jsou jen hodnoty duchovní. Můžete se zbavit vymezených hranic z minulosti, dokážete lépe vnímat souvislosti. Mějte nadhled a zkuste druhým i sobě odpustit. Může se vám dařit zúročit a využít životní zkušenosti. Je to čas nezaujatých postojů a správných rozhodnutí, čas obnovy a rekonstrukce důležitých oblastí života.

Láska, partnerské vztahy a přátelství – tak lze charakterizovat věštbu na rok 2023 pro znamení Vodnáře, pro něž je symbolem karta Zamilovaní:

V roce 2023 můžete řešit „srdeční záležitosti,“ především partnerské. Budete hledat hlubší rozměr svého vztahu, budete chtít s partnerem komunikovat, rozebírat problémy a potenciálně konfliktní stavy. Na tenkém ledě se ale musíte pohybovat opatrně, abyste „s vaničkou nevylili i dítě“. Někdy je vhodnější být příjemně naladěný, doma připravit chvíle pohody, nic nerozebírat a neřešit. Zkrátka jen být v přítomném okamžiku a radovat se z toho, že s vámi někdo tento čas sdílí. Tato karta může přinášet i nutnost volby. Pokusit se vztah převést na jinou úroveň nebo v případě nespokojenosti se snažit bezbolestně a v pravý čas ho ukončit.

Pohyb a změna jsou symboly karty Vůz, která je hlavním poselstvím pro znamení Ryb na rok 2023:

Vůz je kartou pohybu a změny. Je důležité zaměřit své úsilí na konkrétní cíle. Toužíme po úspěchu, který může být vnější a relativní, ale přináší nám uspokojení. Archetyp této karty nese poselství – máte řídit svůj osud, otěže nebo volant svého vozu (který je symbolem těla). Vše máte jen ve svých rukou. Jde jen o to, nevychýlit se z daného směru, jít za svým cílem, a stát se vítězem, ne nad druhými, ale sami nad sebou. V tomto roce můžete dát do pohybu změny, které z dlouhodobějšího hlediska zásadně změní váš život, a to ve všech důležitých oblastech.

Jaký bude rok 2023 podle astrologie?

Další horoskopy na rok 2023:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.