Tarotový horoskop na rok 2023: BÝK. Štěstí se obrátí na jeho stranu, svítí mu hvězda naděje

Co bude pro vás v roce 2023 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2023 pro znamení Býka.

Zdraví

karty Devítka pentaklů, Pětka pentaklů, Desítka mečů, Devítka pohárů

Od začátku roku až do jara se budete cítit fit a v plné pohodě, problémy mohou nastat v druhém čtvrtletí roku 2023. Pozorní buďte na oblast zažívání, nepřehánějte to s dobrotami, zkuste jarní detoxikaci organismu nebo tzv. přerušovaný půst. Opatrnější byste měli být i na pohybový aparát, zvláště starší ročníky by to neměly přehánět se sportovními aktivitami. Během léta si dopřejte dostatek odpočinku a relaxace, ať uvítáte podzim v plné pohodě a síle. Konec roku vám přinese zlepšení zdraví, budete v plné kondici, chce to však pevnou vůli a také nezapomínat na prevenci.

  • Tip pro vás: V jarním období vyzkoušejte přerušovaný půst, který by mohl pomoci restartovat vaše tělo i duši.

Láska a partnerství

karty Šestka pentaklů, Trojka holí, Trojka mečů, Devítka pentaklů

V oblasti vztahů se vám bude dařit, můžete od svého partnera očekávat podporu a pomoc, možná se budete cítit tak trochu vězněm a budete chtít víc volnosti. Někteří z vás budou vyhledávat samotu a budou přemýšlet o tom, jak ve vztahu dál. S podzimem mohou přijít splíny a zklamání, které spíše „uštědříte“ vy svému protějšku. V závěru roku se vám bude dařit, překonáte všechny překážky a budete v pohodě. Važte slova, protože ta se nedají vrátit zpět, buďte opatrní při různých soudech a rychlých rozhodnutí pod vlivem emocí.

Práce a peníze

karty Šestka pohárů, Osmička mečů, Páže pohárů, Devítka pentaklů

V novém roce se vám v materiální oblasti bude dařit, podle tarotových karet vás podpoří přátelé, rodina i spolupracovníci. Na jaře budete mít práce až nad hlavu. Myslete proto i na sebe, relaxaci a odpočinek, tak aby práce i volný čas byly v rovnováze. Kvůli pracovnímu vytížení nezapomínejte ani na delší dovolenou, kde naberete energii pro další projekty, které přijdou s podzimem. V závěru roku byste měli sklízet plody své činnosti, bude se vám dařit, podpoříte i ostatní a můžete si splnit i svoje přání. Investujte do sebe, svých koníčků, cest nebo něčeho, co vám udělá radost. Užívejte si volný čas a věnujte se také rozvoji svých darů, studujte a rozvíjejte své dovednosti.

Poselství pro rok 2023 – karta XVII. Hvězda

Hvězda je jednou z nejkrásnějších karet Velké arkány. Přináší poselství prosperity, radosti, zdraví a všeho, co si jen člověk přeje. Je také symbolem ochrany před negativními událostmi, závistí a nepřejícností dalších lidí. Proměňte své sny ve skutečnost, nečekejte na nic a jděte za svými cíli. Mnohé se vám v tomto roce splní, což také podpoří astrologicky planeta štěstí Jupiter, která 16. května vstoupí do vašeho znamení.

  • Karta Hvězda dává naději, že se v budoucnosti dočkáte toho, co jste chtěli i přesto, že se události vyvinou jinak, než jste chtěli.

Jaký bude rok 2023 podle astrologie? Podívejte se:

Další horoskopy na rok 2023

Zdroj: Autorský text astroložka a kartářka Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky peníze zdraví láska práce tarotový horoskop Býk rok 2023

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.