Tarotový horoskop na rok 2023: LEV. Celý rok bude ve znamení velké lásky a rodiny

Co bude pro vás v roce 2023 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2023 pro Lvy.

Zdraví

karty Dvojka mečů, Čtyřka pohárů, Sedmička mečů, Král pohárů

V novém roce si můžete připadat jako na rychlodráze, je důležité, abyste to byli vy, kdo svůj život řídíte. Začátek roku může být pro vaše znamení nadějný, s jarem však bude přicházet úbytek sil, špatná nálada, která se může odrazit i na vaší fyzické kondici. Dopřejte proto svému tělu maximální péči, poraďte se s odborníky, nenechejte nic náhodě. Podpořte svojí imunitu, více se pohybujte a snažte se uspořádat i svoje pracovní aktivity tak, abyste měli dostatek času na své koníčky, přátele i rodinu. Po létě přichází období většího klidu a v závěru roku se budete cítit velmi dobře. Zkuste si naplánovat výlety a prodloužené víkendy nejen na období léta, ale i na podzim, těšit vás mohou i zimní výlety na hory.

  • Tip pro vás: Zkuste najít rovnováhu mezi prací, rodinou i odpočinkem. Věnujte svůj čas i koníčkům a svým dětem.

Láska a partnerství

karty Desítka pentaklů, Šestka pohárů, Dvojka pentaklů, Trojka pohárů

Celý váš příští rok bude ve znamení lásky, vztahů a partnerských rošád. Váš výklad vyšel opravdu skvěle. Hned na počátku roku budete řešit rodinné vztahy, a to jak k vaší spokojenosti, tak ke spokojenosti ostatních členů rodiny. Také vaši přátelé nepřijdou zkrátka, uděláte si na ně čas. U některých z vás mohou dokonce „zvonit svatební zvony,“ budete chtít svůj vztah zlegalizovat. Možný je i přírůstek do rodiny, který vás postrčí ke svatbě. Po celý rok by se vám v této oblasti mělo opravdu dařit. Zkuste se naladit pozitivně, ať i přes případné mráčky vidíte slunce. Věřte, že věci lásky dopadnou pro vaše znamení v tomto roce skvěle.

Práce a peníze

karty Král holí, Trojka mečů, Král mečů, Trojka pohárů

V této oblasti můžete zaznamenat mnoho proměn. V prvním čtvrtletí roku budete plní elánu a touhy zvládnout výzvy nového roku. S jarem může přijít určité zklamání, protože ne všechny projekty se vám vydaří. Nezoufejte a nevzdávejte se, zabojujte a uvidíte, že po létě budete sklízet plody svého snažení. Krásna karta Trojka pohárů v závěru roku přináší ujištění, že vše, do čeho vložíte svoji energii, se vám nakonec vrátí zpět. Bude to prověrka vaší trpělivosti a výdrže. Vaše znamení je bojovné, ale dobrou radou pro vás je, zaměřit svoji pozornost na to, co opravdu chcete. Netříštěte své síly, čas ani finance, rozhodněte se a jděte si za svým i navzdory posměváčkům i těm, kteří by vás mohli odrazovat.

Poselství pro rok 2023 – XIX. Slunce

Pro vaše znamení vyšla jedna z nejkrásnějších karet Velké arkány – Slunce, které v astrologii patří také k vašemu znamení. Jeho síla a energie vás provázejí po celý život a nebude tomu jinak ani v tomto roce. Věřte, že se vám bude dařit ve všech oblastech, v lásce, zdraví a práci. Vizualizujte si úspěch, pohodu a vnitřně se nastavte na zdar ve všem, co děláte.

  • Slunce je kartou veskrze pozitivní. Označuje také děti, ať už ty narozené nebo ty, které mohou být teprve počaty.

Jaký bude rok 2023 podle astrologie? Podívejte se:

Další horoskopy na rok 2023

Zdroj: Autorský text astroložka a kartářka Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky peníze zdraví práce tarotový horoskop láska Lev rok 2023

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.