Rok 2023 bude silný, hluboký až mystický rok, ve kterém nebude místo pro lži a faleš

Svět je momentálně zmítán nestabilitou, zmatkem a nejistotou. „Z toho důvodu cítím závazek pokusit se pomoci lidem získat zpět klid a naději,“ říká známá numeroložka a spirituální koučka Monika Ben Thabetová. Také tvrdí, že v roce 2023 v našich životech přestane být místo pro lež, faleš nebo povrchnost.

Rok šťastné i tajemné sedmičky

„Jedná se o velmi silný, hluboký až mystický rok. Je především rokem změn. Mnohé z nás při pohledu kolem napadne, co dalšího by se mělo změnit? Ale jen málokdo si připustí, že se může jednat především o změny v nás samých,“ říká o příštím roce numeroložka Monika Ben Thabetová.

Roku 2023 bude vládnout magická sedmička a každý rok s číslem sedm je jako stvořený pro duchovní růst, spiritualitu, mystiku a víru. Stejně tak pro odhalování tajemství a ukrývaných skutečností. V příštím roce se začneme zabývat podstatou věcí a jejich hloubkou. V našich životech přestane být místo pro lež, faleš nebo povrchnost. I naše víra bude vystavena velké zkoušce. Nadejde čas získat si na svou stranu vyšší moc. „Můžete jí říkat Bůh, Světlo nebo Vesmír, to je na vás. Apeluji však, abyste byli přístupni myšlence, že věci mezi nebem a zemí opravdu existují. Může se totiž stát, že v příštím roce prožijete události nebo se ocitnete v situacích, které vás o tom přesvědčí,“ prozradila Thabetová.

Začněte věci vnímat takové, jaké opravdu jsou

Mnozí z vás začnou pociťovat silnou intuici hraničící až s jasnovidectvím. Pokud se u vás projeví, napojíte se na hloubku a skutečnou podstatu věcí. Nemějte obavy a začněte věci vnímat takové, jaké opravdu jsou. Nahlédněte pod pokličku dějů. Nadcházející rok bude rokem pomalým a je potřeba se na něj napojit, odevzdat se proudu a přijmout tok událostí. Neznamená to však, že máme odevzdaně plnit cizí přikázání a zadání. Právě naopak. Bude třeba se zastavit, zamyslet se sami nad sebou, a především se napojit na své vnitřní já. Stát se sami sobě průvodci, kteří přesně vědí, co je pro ně nejlepší.

Svět se zbláznil?

Přichází rok velkých změn v nás samých. Může se nám zdát, že okolní svět se opravdu zbláznil, a aby člověk přežil se zdravým rozumem, musí nalézt cestu sám k sobě. Vyhraďte si čas sami pro sebe, čas, který budete věnovat tomu, abyste krok za krokem došli k hlubšímu sebepoznání. Důležité je přestat vnímat vlastní tělo jako hmotu, ale spíše jako energii, a snažit se ji udržovat ve stavu vyšších vibrací. Učme se do našeho těla vciťovat a naslouchat tomu, co mu svědčí a co nikoliv. Tak budeme schopni rozpoznat, co nám dělá dobře a co nás dobíjí.

Velké napětí v roce 2023 způsobí fakt, že mnozí definitivně přestanou věřit manipulacím a polopravdám svých vlád a mnohé z tohoto důvodu padnou.

Vláda věcí tvých k tobě se zase navrátí, ó lidé český!

Starejte se o sebe a své tělo, jak nejlépe dovedete. Je to opravdu důležité. Bude načase se přestat hnát za velkými prožitky a začít si naopak užívat těch malých. Rok 2023 od vás žádá, abyste se stali zároveň žáky i učiteli. Vsaďte na svou vnitřní moudrost a uvědomte si, že není nutné stále soudit a kritizovat, ale naopak pozorněji sledovat a naslouchat. Třeba se i stáhnout do ústraní a nabrat sílu. Pak budete moci lépe číst dění kolem sebe a vybaveni vnitřním klidem se rozhodnout, jak dál postupovat. Možná si všimnete, že se vaše životní postoje a hodnoty se mění. Tato vnitřní změna pak může iniciovat i změny ve vašem okolí.

Rok 2023 nebude přát impulzivnímu chování, neboť obavy a strach si nepřijdou na ty, kteří budou ve svých postojích klidní a pevní. Abyste příští rok zvládli, nebudete se moci spoléhat na podporu zvenčí, budete odkázáni na silné kořeny z hloubi vlastní duše, které však mnozí z vás budou muset teprve nalézt.

I umění, například kinematografie, dá příští rok větší prostor dílům s hlubší tematikou a s podtextem sebepoznání nebo metafyziky. Může také dojít k významným odhalením spojenými s existencí jiných dimenzí. Buďte na to připraveni. Ze zdravotního hlediska se lidé budou častěji potýkat s psychickými problémy, tudíž bude nutné být nablízku těm, kteří budou potřebovat naši pomoc.

Z překvapivých důvodů a za zvláštních okolností také dojde k odstavení jednoho významného světového státníka.

Velké napětí v roce 2023 způsobí fakt, že mnozí definitivně přestanou věřit manipulacím a polopravdám svých vlád a mnohé z nich z tohoto důvodu padnou. Lidé se pak více přichýlí k vlastním pravdám a budou vyhledávat jednotlivce nebo skupiny, s nimiž budou tyto pravdy sdílet. To může mít za následek propadnutí manipulátorům nebo sektám. Pokud se ale ocitnete v takové situaci, utíkejte. Varovným signálem by pro vás měla být strnulost pravidel takové skupiny v kombinaci se zálibou v ukládání povinností. V oblasti technologií bude příští rok rokem poznání a výzkumu nových vědeckých a metafyzických fenoménů. Stejně tak dojde k rozvoji a obnovení využívání jaderné energie.

Věnujte se tomu dobrému, co máte

„Závěrem vám chci doporučit, abyste věnovali svou pozornost tomu dobrému, co v životě máte, a pokusili se z něj udělat ještě lepší. Jděte do hloubky věcí a naslouchejte svému srdci. Ponořte se do své celistvosti a čerpejte z ní znalosti a intuitivní pocity, kterými se pak řiďte. Tím nejjistějším krokem pro budoucnost je dát co nejvíce vaší přítomnosti. Tak se nejrychleji dostaví osvobozující pocit klidu a naděje,“ uvedla exkluzivně pro web Prima Ženy Monika Ben Thabetová.

  • Monika Ben Thabetová  je spisovatelka, numeroložka a spirituální a korporátní koučka. Narodila v roce 1976 v Brně do smíšené česko-súdánské rodiny. Celoživotně se věnuje numerologii, kterou nejdříve brala jako zábavu, a poté, co pochopila, že lze prostřednictvím této tradiční nauky pomáhat lidem, vytvořila vlastní systém nazvaný „Tajná moc čísel“. O numerologii vydala již tři knihy. V Kanadě „The Secret of Numbers“, v Itálii „Uno, due, tre, parliamo di te!“  a v Česku knihu s názvem „Tajná moc čísel“. Po Evropě i Česku organizuje přednášky a kurzy.

Zdroj: Autorský text numeroložky Moniky Ben Thabetové

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.