Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Narodili jste se 7. dne v měsíci? Jste citlivý, soucitný a tak trochu tajemný člověk

Kdo se narodil 7. dne v jakémkoliv měsíci, patří tak trochu k záhadným lidem se zvláštním magnetismem. Tito lidé mají vynikající dar intuice.
Vydáno: 07.08.2019
7
Autor: istock.com 7
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sedmičky jsou originální lidé s uměleckými sklony. Své sny a vize dokážou přetavit do mnoha kreativních podob. Mohou být malíři, básníci, tanečníci, vynikají v divadelním umění. Jejich originální nápady jim mohou vynést i značné jmění. K jejich velkým přednostem patří soucit a zájem o charitativní projekty, a tak mnohé ze svého majetku darují na dobročinné účely.

V partnerských vztazích se projevují tichým a odtažitým způsobem. Ale díky svému chápavému porozumění jsou pro své partnery požehnáním. Jen oni dokážou vyslechnout strasti života s trpělivostí sobě vlastní, možná na úkor jich samotných. Sami se příliš nesvěřují, jejich bolístky často zůstávají pro druhé nepoznané.

Sedmičky zdobí hluboký intelektuální svět, informace o neznámých světech je magneticky přitahují. A snad i proto bývají náruživými cestovateli nebo hltavými čtenáři vzrušujících příběhů.

-jik-

Článek je zařazen v: numerologie, datum narození, den narození
Reklama