Astročlánky

Aktualizováno 4. října 2022 11:07

Jiřina Köppelová

Narodili jste se 7. dne v měsíci? Jste citlivý, soucitný a tak trochu tajemný člověk

Kdo se narodil sedmého dne v jakémkoliv měsíci, patří tak trochu k záhadným lidem se zvláštním magnetismem. Tito lidé mají vynikající dar intuice.

Sedmičky jsou originální lidé s uměleckými sklony. Své sny a vize dokážou přetavit do mnoha kreativních podob. Mohou být malíři, básníci, tanečníci, vynikají v divadelním umění. Jejich originální nápady jim mohou vynést i značné jmění. K jejich velkým přednostem patří soucit a zájem o charitativní projekty, a tak mnohé ze svého majetku darují na dobročinné účely.

Sedmička je vnímavým a intuitivním partnerem

V partnerských vztazích se projevují tichým a odtažitým způsobem. Ale díky svému chápavému porozumění jsou pro své partnery požehnáním. Jen oni dokážou vyslechnout strasti života s trpělivostí sobě vlastní, možná na úkor jich samotných. Sami se příliš nesvěřují, jejich bolístky často zůstávají pro druhé nepoznané.

Sedmičky zdobí hluboký intelektuální svět, informace o neznámých světech je magneticky přitahují. A snad i proto bývají náruživými cestovateli nebo hltavými čtenáři vzrušujících příběhů.

Charakteristika sedmiček v obecné rovině platí i pro ty, kteří se narodili 16. dne a 25. dne v měsíci, protože jejich den narození se sčítá na prostou sedmičku (1 + 6 = 7; 2 + 5 = 7).

  • Pozitivní vlastnosti: Filozofický duch, schopnost hlubokého porozumění, věrný přítel.
  • Negativní vlastnosti: Neústupnost, hyperkritičnost, přecitlivělost, nesoustředěnost.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.