Astročlánky

Aktualizováno 24. října 2022 10:35

Jiřina Köppelová

Narodili jste se 25. dne v měsíci? Můžete dosáhnout moudrosti i světské slávy

Kdo se narodil dvacátého pátého dne v jakémkoliv měsíci, má v životě šanci se stát moudrým člověkem. Cesta k moudrosti je sice trnitá a je provázena důkladnou duchovní prací, ale rozhodně se vyplatí.

Dvacet pětka je číslo nejen duchovní moudrosti, ale i číslo světské slávy, kterou její zrozenec dosáhne důkladným pozorováním svého okolí, pečlivou analýzou a hlavně poučením se z vlastních chyb. Síla pětadvacítky spočívá v překonávání dřívějších zklamání a ve vzácné schopnosti se poučit z minulosti.

Tito lidé vynikají výborným úsudkem, skvělými postřehy, pílí, trpělivostí a svobodnou vůlí. K životu potřebují citlivého a milujícího partnera, tvořivé domácí prostředí a umění v jakékoliv podobě. V lásce nedokážou čelit stresovým a tlakovým situacím.

Pětadvacítky vyžadují životní klid, stres nesnášejí

Pětadvacítka bytostně nesnáší zmatky. Řád a stabilita je její heslo. Na chaos reaguje nepředvídatelně a podrážděně, emoce mohou náhle tryskat na všechny strany. Proto partneři čísla dvacet pět pamatujte, že jeho zrozenci potřebují na svou cestu k životní moudrosti hlavně „ klííííd“.

Pětadvacítky mohou najít doplňující charakteristiku své osobnosti i pod číslem sedm, protože pětadvacítka se sčítá na prostou sedmičku (2 + 5 = 7).

  • Nejdůležitější vlastnosti: Skromnost. Skvělý postřeh. Trpělivost. Smysl pro humor, umějí se zasmát i sami sobě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 10. 6. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a odejít. Řiďte se tímto instinktem a dejte se do práce. Toužíte se pustit do práce na určitých projektech. Klíčové pro vás nyní je, abyste se ujistili, že ty, které jsou již zahájeny, budou dokončeny dříve, než se pustíte do dalších. Nedovolte lidem, aby vám stáli v cestě k pokroku. V případě potřeby uchopte otěže do svých rukou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.