Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Narodili jste se 25. dne v měsíci? Jste rozumní a vynikáte analytickým myšlením

Kdo se narodil 25. dne v jakémkoliv měsíci, má v životě šanci se stát moudrým člověkem. Cesta k moudrosti je sice trnitá a je provázena důkladnou duchovní prací, ale rozhodně se vyplatí.
Vydáno: 25.07.2019
25
Autor: istock.com 25
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dvacet pětka je číslo nejen duchovní moudrosti, ale i číslo světské slávy, kterou její zrozenec dosáhne důkladným pozorováním svého okolí, pečlivou analýzou a hlavně poučením se z vlastních chyb. Síla pětadvacítky spočívá v překonávání dřívějších zklamání a ve vzácné schopnosti se poučit z minulosti.

Tito lidé vynikají výborným úsudkem, skvělými postřehy, pílí, trpělivostí a svobodnou vůlí. K životu potřebují citlivého a milujícího partnera, tvořivé domácí prostředí a umění v jakékoliv podobě. V lásce nedokážou čelit stresovým a tlakovým situacím.

Pětadvacítka bytostně nesnáší zmatky. Řád a stabilita je její heslo. Na chaos reaguje nepředvídatelně a podrážděně, emoce mohou náhle tryskat na všechny strany. Proto partneři čísla 25 pamatujte na to, že ona potřebuje hlavně „ klííííd“ na svou cestu k životní moudrosti.

-jik-

Článek je zařazen v: numerologie, datum narození, den narození
Reklama