Astročlánky

Aktualizováno 24. října 2022 10:35

Jiřina Köppelová

Narodili jste se 25. dne v měsíci? Můžete dosáhnout moudrosti i světské slávy

Kdo se narodil dvacátého pátého dne v jakémkoliv měsíci, má v životě šanci se stát moudrým člověkem. Cesta k moudrosti je sice trnitá a je provázena důkladnou duchovní prací, ale rozhodně se vyplatí.

Dvacet pětka je číslo nejen duchovní moudrosti, ale i číslo světské slávy, kterou její zrozenec dosáhne důkladným pozorováním svého okolí, pečlivou analýzou a hlavně poučením se z vlastních chyb. Síla pětadvacítky spočívá v překonávání dřívějších zklamání a ve vzácné schopnosti se poučit z minulosti.

Tito lidé vynikají výborným úsudkem, skvělými postřehy, pílí, trpělivostí a svobodnou vůlí. K životu potřebují citlivého a milujícího partnera, tvořivé domácí prostředí a umění v jakékoliv podobě. V lásce nedokážou čelit stresovým a tlakovým situacím.

Pětadvacítky vyžadují životní klid, stres nesnášejí

Pětadvacítka bytostně nesnáší zmatky. Řád a stabilita je její heslo. Na chaos reaguje nepředvídatelně a podrážděně, emoce mohou náhle tryskat na všechny strany. Proto partneři čísla dvacet pět pamatujte, že jeho zrozenci potřebují na svou cestu k životní moudrosti hlavně „ klííííd“.

Pětadvacítky mohou najít doplňující charakteristiku své osobnosti i pod číslem sedm, protože pětadvacítka se sčítá na prostou sedmičku (2 + 5 = 7).

  • Nejdůležitější vlastnosti: Skromnost. Skvělý postřeh. Trpělivost. Smysl pro humor, umějí se zasmát i sami sobě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.