zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Narodili jste se 16. dne v měsíci? Do vašeho života často zasahuje osud

16
Autor: istock.com 16
-jik- , Vydáno: 16.05.2021
Kdo se narodil 16. dne v jakémkoliv měsíci, patří mezi přímočaré, ctižádostivé lidi s vynikajícími pozorovacími schopnostmi.

reklama

Šestnáctka je číslo osudu, všichni ti, kteří se narodili pod její vibrací, jsou vystaveni ve svých životech zvláštním okolnostem, se kterými se pojí sklon k úrazům nebo nepředvídatelné maření osobních plánů. Šestnáctky jsou velmi nadaní lidé. Zároveň vůdci, i mámy a tátové od rodin. Jedná se o velmi vzácné spojení energií. Skloubit individuální plány se zájmy společnosti a rodiny už dá zabrat. Jsou ctižádostiví, nekompromisní a zároveň i něžní a milí.  Na vše mají jasný názor, i na to, co je dobré a špatné. Přitom nesnášejí netoleranci a dogmatiky všeho druhu nemohou vystát.

Lidé šestnáctky by měli dobře naslouchat svému vnitřnímu hlasu

Jejich Achillovou patou je podléhání iluzím, nejvíce těm vlastním. Pak jako blesk z čistého nebe přichází procitnutí provázené pádem. Zajímavé je, že často i tím fyzickým. Právě v těchto okamžicích šestnáctkám hrozí úraz. Proto velké varování, všichni lidé narození pod její vibrací musí pozorně naslouchat svému vnitřnímu hlasu, vrozené intuici, která se často hlásí i prostřednictvím snů. Pokud tito lidé pojmou jakoukoliv pochybnost, jejich povinností je se zastavit a své záměry pečlivě přehodnotit.

V partnerských vztazích jsou vřelými a hluboce milujícím partnery. Jejich láska je veliká, ale velká je i míra svobody, kterou dokážou svému partnerovi nabídnout. Šestnáctky jsou mnohovrstevnatí lidé mnoha nadání i mnoha rozporů.

Šestnáctky mohou najít doplňující charakteristiku své osobnosti i pod číslem sedm, protože šestnáctka se sčítá na prostou sedmičku (1 + 6 = 7).

  • Nejdůležitější vlastnosti: Duchovní hloubka, pohrdání konvencemi. Ke všemu mají vlastní originální přístup.

reklama

Související témata: numerologie , datum narození , den narození , číslo dne narození

reklama

Přečtěte si také

reklama