Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Narodili jste se 16. dne v měsíci? Do vašeho života často zasahuje osud

Kdo se narodil 16. dne v jakémkoliv měsíci, patří mezi přímočaré, ctižádostivé lidi s vynikajícími pozorovacími schopnostmi.
Vydáno: 16.08.2019
16
Autor: istock.com 16
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Šestnáctka je číslo osudu, všichni ti, kteří se narodili pod její vibrací, jsou vystaveni ve svých životech zvláštním okolnostem, se kterými se pojí sklon k úrazům nebo nepředvídatelné maření osobních plánů. Šestnáctky jsou velmi nadaní lidé. Zároveň vůdci, i mámy a tátové od rodin. Jedná se o velmi vzácné spojení energií. Skloubit individuální plány se zájmy společnosti a rodiny už dá zabrat. Jsou ctižádostiví, nekompromisní a zároveň i něžní a milí.  Na vše mají jasný názor, i na to, co je dobré a špatné. Přitom nesnášejí netoleranci a dogmatiky všeho druhu nemohou vystát.

Jejich Achillovou patou je podléhání iluzím, nejvíce těm vlastním. Pak jako blesk z čistého nebe přichází procitnutí provázené pádem. Zajímavé je, že často i tím fyzickým. Právě v těchto okamžicích šestnáctkám hrozí úraz. Proto velké varování, všichni lidé narození pod její vibrací musí pozorně naslouchat svému vnitřnímu hlasu, vrozené intuici, která se často hlásí i prostřednictvím snů. Pokud tito lidé pojmou jakoukoliv pochybnost, jejich povinností je se zastavit a své záměry pečlivě přehodnotit.

V partnerských vztazích jsou vřelými a hluboce milujícím partnery. Jejich láska je veliká, ale velká je i míra svobody, kterou dokážou svému partnerovi nabídnout. Šestnáctky jsou mnohovrstevnatí lidé mnoha nadání i mnoha rozporů.

-jik-

Článek je zařazen v: numerologie, datum narození, den narození
Reklama

Přečtěte si také