Astročlánky

Aktualizováno 14. října 2022 12:33

Jiřina Köppelová

Narodili jste se 16. dne v měsíci? Do vašeho života často zasahuje osud

Kdo se narodil šestnáctého dne v jakémkoliv měsíci, patří mezi přímočaré, ctižádostivé lidi s vynikajícími pozorovacími schopnostmi. Do jeho života však často zasahuje osud.

Šestnáctka je číslo osudu, všichni ti, kteří se narodili pod její vibrací, jsou vystaveni ve svých životech zvláštním okolnostem, se kterými se pojí sklon k úrazům nebo nepředvídatelné maření osobních plánů. Šestnáctky jsou velmi nadaní lidé. Zároveň vůdci i mámy a tátové od rodin. Jedná se o velmi vzácné spojení energií. Skloubit individuální plány se zájmy společnosti a rodiny už dá zabrat. Jsou ctižádostiví, nekompromisní a zároveň i něžní a milí. Na vše mají jasný názor, i na to, co je dobré a špatné. Přitom nesnášejí netoleranci a dogmatiky všeho druhu nemohou vystát.

Lidé šestnáctky by měli dobře naslouchat svému vnitřnímu hlasu

Jejich Achillovou patou je podléhání iluzím, nejvíce těm vlastním. Pak jako blesk z čistého nebe přichází procitnutí provázené pádem. Zajímavé je, že často i tím fyzickým. Právě v těchto okamžicích šestnáctkám hrozí úraz. Proto velké varování, všichni lidé narození pod její vibrací musí pozorně naslouchat svému vnitřnímu hlasu, vrozené intuici, která se často hlásí i prostřednictvím snů. Pokud tito lidé pojmou jakoukoliv pochybnost, jejich povinností je se zastavit a své záměry pečlivě přehodnotit.

V partnerských vztazích jsou vřelými a hluboce milujícím partnery. Jejich láska je veliká, ale velká je i míra svobody, kterou dokážou svému partnerovi nabídnout. Šestnáctky jsou mnohovrstevnatí lidé mnoha nadání i mnoha rozporů.

Šestnáctky mohou najít doplňující charakteristiku své osobnosti i pod číslem sedm, protože šestnáctka se sčítá na prostou sedmičku (1 + 6 = 7).

  • Nejdůležitější vlastnosti: Duchovní hloubka, pohrdání konvencemi. Ke všemu mají vlastní originální přístup.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.