V každém kalendářním měsíci se opakují čtyři prokleté dny: 8. a 29. si dávejte zvlášť pozor

Podle numerologie existují dny v měsíci, které v sobě skrývají obtížné energie. Dokonce i lidé, kteří se v těchto dnech narodili, mívají život o něco těžší než ostatní, během svého života jsou vystavováni různým zkouškám a tvrdým lekcím osudu. Které dny to jsou?

Den s datem 29 je dnem zrady a domnělých křivd

Číslo 29 je těžké, říká se, že je číslem nejtěžší karmy. Den pod jeho vibrací je plný nejistot, klamu, zrady od přátel a neočekávaných nebezpečí. Vibrace tohoto čísla vás nutí přijmout zodpovědnost za všechny své potíže, nevinit z nich druhé a nemstít se za domnělé křivdy, které se snesly na vaši nebohou hlavu. Pokud to dokážete, smůla se obvykle protrhne a vaše snaha bude stonásobně odměněna.

Den s datem 8 je dnem velkých výzev i peněz

Číslo 8 je číslem velkých peněz, ale také opatrnosti, omezování, osobní disciplíny a značného úsilí. Jeho energie je jako stvořená pro velké věci a dramatické osudy. Vybavuje vás velkou vnitřní silou a odvahou, na druhé straně nabízí i zrádná osidla v podobě sexu, moci a peněz. Když jim podlehnete, v budoucnosti zaplatíte krutou daň. Je to den smlouvy s ďáblem. Vsaďte raději na vysoké morální hodnoty a nesejdete z cesty. Nepodlehnete „ďábelským pokušením“ a „mefistofelským smlouvám“.

Den s datem 18 je dnem trnité cesty ke štěstí

Osmnáctka je vzácné číslo, ale den pod jeho vibrací nepatří mezi ty snadné. Velmi často v něm musíte čelit mnoha konfliktům, problémům v rámci rodiny, a dokonce i velkým zvratům, které osudově zasahují do života. Energie tohoto čísla přitahuje neštěstí v podobě živelných pohrom, někdy i tak nečekaných, jako je úder blesku. V tento den si velmi obezřetně vybírejte své přátele, buďte pozorní k signálům blížícího se nebezpečí. Pokud dokážete všechna protivenství, která vám osmnáctka nastraží do cesty, překonat, otevře se vám cesta ke štěstí.

Den s datem 26 je dnem zklamání i proher

Číslo 26 varuje před nebezpečím, zklamáním a prohrou. Energie tohoto dne je ošidná. Nespoléhejte na ostatní, vezměte osud do vlastních rukou. Určitě se také nevyplatí neuváženě rozhazovat peníze nebo na cizí radu investovat. Ve vztahu k druhým buďte také obezřetní, naslouchejte intuici a spoléhejte na své schopnosti. Sebe si važte, druhé neponižujte.

Říjnový výklad karet podle Helen Stanku:

Zdroj: Autorský článek

Sdílejte článek
Štítky peníze energie numerologie den narození nešťastná čísla

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.