Astročlánky

Aktualizováno 26. října 2022 14:27

Jiřina Köppelová

Narodili jste se 29. dne v měsíci? Nemáte to v životě vůbec lehké, přesto jste šťastní

Kdo se narodil dvacátého devátého dne v jakémkoliv měsíci, je člověk, který je v životě podroben mnoha zkouškám a strastem. Přesto může být v životě velmi šťasten.

Číslo dvacet devět je těžké, říká se, že je číslem nejtěžší karmy. Prověřuje duchovní sílu člověka. Život pod jeho vibrací je plný nejistot, klamu a zrady, nespolehlivých přátel a neočekávaných nebezpečí.

Je to číslo výstrahy, člověk musí vyvinout vědomou snahu zmírnit jeho účinek, což lze jen neochvějnou vírou v dobro a silou vlastního já. Vytrvalé a aktivní pěstování optimismu jsou na problémy čísla dvacet devět zázračnou medicínou.

Tito lidé musí přijmout zodpovědnost za své potíže, nesmí z nich vinit druhé ani se snažit pomstít za domnělé křivdy, které utrpěli. Jedině tak se zbaví svého břemene. Smůla se protrhne a jejich snaha jim stonásobně vrátí to, co v životě ztratili. Pak mohou být šťastní, dokonce šťastnější než většina ostatních.

Devětadvacítky to mají těžké i v partnerských vztazích

Ani v partnerských vztazích to nemají devětadvacítky snadné, často se stylizují do role oběti, kterou partneři nebo rodina vysává. Vůbec si neuvědomují, že je to jejich volba a že mohou žít plnohodnotný partnerský a rodinný život.

Devětadvacítky si mohou přečíst svoji základní charakteristiku i pod číslem dvě, protože dvacet devítka se sčítá na prostou dvojku (2 + 9 = 11 = 1 + 1 = 2).

  • Nejdůležitější vlastnosti: Zranitelnost, citlivost. Své city skrývají. Výborné konverzační schopnosti.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.