Astročlánky

Aktualizováno 28. září 2022 11:48

Jiřina Köppelová

Narodili jste se 2. dne v měsíci? Pak jste družný a přátelský člověk

Kdo se narodil druhého dne v jakémkoli měsíci, je citlivý a romantický. Nadevše miluje rodinu, přátele a hlavně své děti.

Lidé narození pod vibrací čísla dvě mají velmi romantickou povahu, vynikající intuici a představivost. Domov je jejich základna, ke které budou vždy jejich kroky směřovat v nepohodě a duševní trýzni. Mají hluboký vztah ke svým rodičům, především k matce, a milují své potomky. Jsou ideálními rodiči, musejí se mít jen na pozoru, aby je svojí láskou a péčí nedusili. Měli by mít na paměti, že i volnost a důvěra jsou výchovnými prostředky, prospějí tím nejvíce sobě a své duši.

Dvojky jsou osoby, které si často pěstují své vnitřní strachy. Mají strach ze všeho možného, ale především ze ztráty – ztráty milovaných lidí, majetku, peněz, přátelství, zaměstnání. Někdy je velmi těžké je v jejich obavách uklidnit. Náplastí na bolavou duši u nich bývá vždy láska a láskyplný domov.

Dvojky jsou králové partnerských vztahů

V partnerských vztazích vynikají, mají smysl a empatii pro druhé. Vždy neomylně vycítí, co druzí potřebují, a dokážou se na vibrace druhého krásně naladit. Jsou to lidi, které chcete mít doma.

Mají rádi tajemství, a to i tajemství druhých lidí. Sami však nikdy nedovolí, aby jim jejich soukromí někdo narušoval.

Charakteristika dvojek v obecné rovině platí i pro ty, kteří se narodili 11. dne, 20. dne a 29. dne v měsíci, protože jejich den narození se sčítá na prostou dvojku. (1 + 1 = 2; 2 + 0 = 2; 2 + 9 = 11 = 1 + 1 = 2).

  • Pozitivní vlastnosti: Intuice, umělecké a diplomatické nadání, porozumění druhým.
  • Negativní vlastnosti: Přecitlivělost, neschopnost se ujmout vedení a rozhodnout o svých věcech, nejistota, bojácnost.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2023

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.