Astročlánky

Aktualizováno 28. září 2022 11:48

Jiřina Köppelová

Narodili jste se 2. dne v měsíci? Pak jste družný a přátelský člověk

Kdo se narodil druhého dne v jakémkoli měsíci, je citlivý a romantický. Nadevše miluje rodinu, přátele a hlavně své děti.

Lidé narození pod vibrací čísla dvě mají velmi romantickou povahu, vynikající intuici a představivost. Domov je jejich základna, ke které budou vždy jejich kroky směřovat v nepohodě a duševní trýzni. Mají hluboký vztah ke svým rodičům, především k matce, a milují své potomky. Jsou ideálními rodiči, musejí se mít jen na pozoru, aby je svojí láskou a péčí nedusili. Měli by mít na paměti, že i volnost a důvěra jsou výchovnými prostředky, prospějí tím nejvíce sobě a své duši.

Dvojky jsou osoby, které si často pěstují své vnitřní strachy. Mají strach ze všeho možného, ale především ze ztráty – ztráty milovaných lidí, majetku, peněz, přátelství, zaměstnání. Někdy je velmi těžké je v jejich obavách uklidnit. Náplastí na bolavou duši u nich bývá vždy láska a láskyplný domov.

Dvojky jsou králové partnerských vztahů

V partnerských vztazích vynikají, mají smysl a empatii pro druhé. Vždy neomylně vycítí, co druzí potřebují, a dokážou se na vibrace druhého krásně naladit. Jsou to lidi, které chcete mít doma.

Mají rádi tajemství, a to i tajemství druhých lidí. Sami však nikdy nedovolí, aby jim jejich soukromí někdo narušoval.

Charakteristika dvojek v obecné rovině platí i pro ty, kteří se narodili 11. dne, 20. dne a 29. dne v měsíci, protože jejich den narození se sčítá na prostou dvojku. (1 + 1 = 2; 2 + 0 = 2; 2 + 9 = 11 = 1 + 1 = 2).

  • Pozitivní vlastnosti: Intuice, umělecké a diplomatické nadání, porozumění druhým.
  • Negativní vlastnosti: Přecitlivělost, neschopnost se ujmout vedení a rozhodnout o svých věcech, nejistota, bojácnost.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.