zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Narodili jste se 29. dne v měsíci? Nemáte to v životě jednoduché.

29
Autor: istock.com 29
Kdo se narodil 29. dne v jakémkoliv měsíci, je člověk, který je v životě podroben mnoha zkouškám a strastem. Přesto může být v životě velmi šťasten.

reklama

Číslo 29 je těžké, říká se, že je číslem nejtěžší karmy. Prověřuje duchovní sílu člověka. Život pod jeho vibrací je plný nejistot, klamu a zrady, nespolehlivých přátel a neočekávaných nebezpečí.

Je to číslo výstrahy, člověk musí vyvinout vědomou snahu zmírnit jeho účinek, což lze jen neochvějnou vírou v dobro a silou vlastního já. Vytrvalé a aktivní pěstování optimismu jsou na problémy čísla 29 zázračnou medicínou.

Tito lidé musí přijmout zodpovědnost za své potíže, nesmí z nich vinit druhé ani se snažit pomstít za domnělé křivdy, které utrpěli. Jedině tak se zbaví svého břemene. Smůla se protrhne a jejich snaha jim stonásobně vrátí to, co v životě ztratili. Pak mohou být šťastní, dokonce šťastnější než většina ostatních.

Ani v partnerských vztazích to nemají devětadvacítky snadné, často se stylizují do role oběti, kterou partneři nebo rodina vysává. Vůbec si neuvědomují, že je to jejich volba a že mohou žít plnohodnotný partnerský a rodinný život.

-jik-

reklama

Související témata: numerologie , datum narození , den narození

reklama

Přečtěte si také

reklama