Astročlánky

Aktualizováno 10. října 2022 11:14

Jiřina Köppelová

Narodili jste se 11. dne v měsíci? Jste citlivý a velmi charismatický člověk

Kdo se narodil jedenáctého dne v jakémkoliv měsíci, je člověk nejen citlivý, intuitivní, s léčitelskými schopnostmi, ale i člověk rozporuplný, který v životě mívá problém sladit svoje zájmy se zájmy druhých.

Jedenáctky bývají výjimeční lidé, také číslo jedenáct je výjimečné, patří mezi tzv. mistrovská čísla. To znamená, že od jedenáctek je hodně očekáváno, ale bývá jim i hodně naloženo. Jedenáctka je číslo zkoušek a zrady, kterými si v životě lidé narození pod její vibrací musí projít. Snad proto často inklinují k nějaké své osobní duchovní cestě.

Jedenáctky jsou rozporuplné, ale také výjimečné

Tito lidé jsou rozporuplní, jako kdyby v nich žily dvě odlišné síly, dvě energie, které působí proti sobě. Své pocity neradi sdělují, proto bývají i druhými lidmi nepochopeni a jejich vnitřní rozpory se tak stále prohlubují. Lékem je pro ně nalezení kompromisu, rovnováhy mezi dvěma vnitřními póly, mezi dáváním a braním, mezi osamělostí a družností. Dvě síly se spojí a štěstí bude dosaženo. A věřte, že jedenáctky mají k dosažení absolutního štěstí výjimečnou sílu, ne nadarmo se jim říká „umlčený lev“. Měly by se naučit svojí vnitřní lví sílu využít ve svůj prospěch i prospěch druhých, je to totiž jejich mistrovské poslání.

Jedenáctky mohou najít doplňující chakateristiku své osobnosti pod číslem dvě, protože jedenáctka se dá sečíst na prostou dvojku (1 + 1 = 2), i když vždy pamatujte na to, že mistrovská čísla (také 22) se většinou nesčítají.

  • Nejdůležitější vlastnosti: Dar vynikající intuice a senzitivity. Dopředu většinou vytuší, jakým směrem se bude otáčet kolo dějin.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.