Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Narodili jste se 11. dne v měsíci? Jste citlivý a velmi charismatický člověk

Kdo se narodil 11. dne v jakémkoliv měsíci, je člověk nejen citlivý, intuitivní, s léčitelskými schopnostmi, ale i člověk rozporuplný, který v životě mívá problém sladit svoje zájmy se zájmy druhých.
Vydáno: 11.08.2019
11
Autor: istock.com 11
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jedenáctky bývají výjimeční lidé, také číslo jedenáct je výjimečné, patří mezi tzv. mistrovská čísla. To znamená, že od jedenáctek je hodně očekáváno, ale bývá jim i hodně naloženo. Jedenáctka je číslo zkoušek a zrady, kterými si v životě lidé narození pod její vibrací musí projít. Snad proto často inklinují k nějaké své osobní duchovní cestě.

Tito lidé jsou rozporuplní, jako kdyby v nich žily dvě odlišné síly, dvě energie, které působí proti sobě. Své pocity neradi sdělují, proto bývají i druhými lidmi nepochopeni a jejich vnitřní rozpory se tak stále prohlubují. Lékem je pro ně nalezení kompromisu, rovnováhy mezi dvěma vnitřními póly, mezi dáváním a braním, mezi osamělostí a družností. Dvě síly se spojí a štěstí bude dosaženo. A věřte, že jedenáctky mají k dosažení absolutního štěstí výjimečnou sílu, ne nadarmo se jim říká „umlčený lev“. Měly by se naučit svojí vnitřní lví sílu využít ve svůj prospěch i prospěch druhých, je to totiž jejich mistrovské poslání.

-jik-
 

Článek je zařazen v: numerologie, datum narození, den narození
Reklama