Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Narodili jste se 11. dne v měsíci? Jste citlivý a velmi charismatický člověk

Kdo se narodil 11. dne v jakémkoliv měsíci, je člověk nejen citlivý, intuitivní, s léčitelskými schopnostmi, ale i člověk rozporuplný, který v životě mívá problém sladit svoje zájmy se zájmy druhých.
Vydáno: 11.08.2019
11
Autor: istock.com 11

Jedenáctky bývají výjimeční lidé, také číslo jedenáct je výjimečné, patří mezi tzv. mistrovská čísla. To znamená, že od jedenáctek je hodně očekáváno, ale bývá jim i hodně naloženo. Jedenáctka je číslo zkoušek a zrady, kterými si v životě lidé narození pod její vibrací musí projít. Snad proto často inklinují k nějaké své osobní duchovní cestě.

Tito lidé jsou rozporuplní, jako kdyby v nich žily dvě odlišné síly, dvě energie, které působí proti sobě. Své pocity neradi sdělují, proto bývají i druhými lidmi nepochopeni a jejich vnitřní rozpory se tak stále prohlubují. Lékem je pro ně nalezení kompromisu, rovnováhy mezi dvěma vnitřními póly, mezi dáváním a braním, mezi osamělostí a družností. Dvě síly se spojí a štěstí bude dosaženo. A věřte, že jedenáctky mají k dosažení absolutního štěstí výjimečnou sílu, ne nadarmo se jim říká „umlčený lev“. Měly by se naučit svojí vnitřní lví sílu využít ve svůj prospěch i prospěch druhých, je to totiž jejich mistrovské poslání.

-jik-
 

Článek je zařazen v: numerologie, datum narození, den narození