zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Narodili jste se 11. dne v měsíci? Jste citlivý a velmi charismatický člověk

11
Autor: istock.com 11
-jik- , Vydáno: 11.05.2021
Kdo se narodil 11. dne v jakémkoliv měsíci, je člověk nejen citlivý, intuitivní, s léčitelskými schopnostmi, ale i člověk rozporuplný, který v životě mívá problém sladit svoje zájmy se zájmy druhých.

reklama

Jedenáctky bývají výjimeční lidé, také číslo jedenáct je výjimečné, patří mezi tzv. mistrovská čísla. To znamená, že od jedenáctek je hodně očekáváno, ale bývá jim i hodně naloženo. Jedenáctka je číslo zkoušek a zrady, kterými si v životě lidé narození pod její vibrací musí projít. Snad proto často inklinují k nějaké své osobní duchovní cestě.

Jedenáctky jsou rozporuplné, ale také výjimečné

Tito lidé jsou rozporuplní, jako kdyby v nich žily dvě odlišné síly, dvě energie, které působí proti sobě. Své pocity neradi sdělují, proto bývají i druhými lidmi nepochopeni a jejich vnitřní rozpory se tak stále prohlubují. Lékem je pro ně nalezení kompromisu, rovnováhy mezi dvěma vnitřními póly, mezi dáváním a braním, mezi osamělostí a družností. Dvě síly se spojí a štěstí bude dosaženo. A věřte, že jedenáctky mají k dosažení absolutního štěstí výjimečnou sílu, ne nadarmo se jim říká „umlčený lev“. Měly by se naučit svojí vnitřní lví sílu využít ve svůj prospěch i prospěch druhých, je to totiž jejich mistrovské poslání.

Jedenáctky mohou najít doplňující chakateristiku své osobnosti pod číslem dvě, protože jedenáctka se dá sečíst na prostou dvojku (1 + 1 = 2), i když vždy pamatujte na to, že mistrovská čísla (také 22) se většinou nesčítají.

  • Nejdůležitěšjí vlastnosti: Dar vynikající intuice a senzitivity. Dopředu většinou vytuší, jakým směrem se bude otáčet kolo dějin.
     

reklama

Související témata: numerologie , datum narození , den narození , číslo dne narození

reklama

Přečtěte si také

reklama