zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Narodili jste se 22. dne v měsíci? Jste dobrý a citlivý člověk, ale v životě to nemáte lehké

22
Autor: istock.com 22
Kdo se narodil 22. dne v jakémkoliv měsíci, je člověk, který musí najít svůj vnitřní motor, musí pochopit, co je jeho hlavní cíl a musí se naučit nepodléhat marným iluzím.

reklama

Dvacet dvojka je varovné číslo iluze a bludu. Představuje dobrého člověka, který žije v „bláznově ráji“. Jak této charakteristice porozumět? Lidé narození pod vibrací čísla 22 jsou beznadějní snílci, kteří se probudí jen tehdy, když jsou obklopeni nebezpečím, a to často bývá pozdě. Toto číslo varuje před chybami v úsudku a důvěrou, kterou jeho zrozenci dávají i těm, kteří si to vůbec nezaslouží. Je jejich povinností být v životě obezřetnější, potlačovat svoji „duševní lenost“ a rozvinout vnitřní agresivitu. Mít větší tah na branku a nebát se jít vpřed.

Dvaadvacítky v sobě musí objevit vnitřní sílu

Pokud pochopí svoji vnitřní sílu, moc vzít věci do vlastních rukou, schopnost o svém životě aktivně rozhodovat, vystoupí z „bláznova ráje“ na cestu k vlastnímu štěstí. Dvacet dvojka si musí vytyčit cíl a jít za ním, pokud tak učiní, vše překvapivě úspěšně zvládne. Dokonce začne vynikat nad druhými. Měla by mít na paměti, že patří mezi mistrovská čísla (prvním mistrovským číslem je číslo 11) a že jeho posláním je uskutečnění vlastních záměrů a plnění svých snů, nikoliv jen těch druhých. Být obětí není správný program. Pokud toto 22 pochopí, nestojí ji v cestě za štěstím už vůbec nic.

  • Nejdůležitější vlastnosti: Citlivost a laskavost. Potřebují vztah, ve kterém najdou oporu.

reklama

Související témata: numerologie , den narození , datum narození , číslo dne narození

reklama

Přečtěte si také

reklama