Astročlánky

Aktualizováno 19. října 2022 15:00

Jiřina Köppelová

Narodili jste se 22. dne v měsíci? Jste dobrý člověk, ale v životě to nemáte lehké

Kdo se narodil dvaadvacátého dne v jakémkoliv měsíci, je člověk, který musí najít svůj vnitřní motor, musí pochopit, co je jeho hlavní cíl a musí se naučit nepodléhat marným iluzím. Dvacet dvojka představuje dobrého člověka, který žije v bláznově ráji.

Dvacet dvojka je varovné číslo iluze a bludu. Představuje dobrého člověka, který žije v „bláznově ráji“. Jak této charakteristice porozumět? Lidé narození pod vibrací čísla 22 jsou beznadějní snílci, kteří se probudí jen tehdy, když jsou obklopeni nebezpečím, a to často bývá pozdě. Toto číslo varuje před chybami v úsudku a důvěrou, kterou jeho zrozenci dávají i těm, kteří si to vůbec nezaslouží. Je jejich povinností být v životě obezřetnější, potlačovat svoji „duševní lenost“ a rozvinout vnitřní agresivitu. Mít větší tah na branku a nebát se jít vpřed.

Dvaadvacítky v sobě musí objevit vnitřní sílu

Pokud pochopí svoji vnitřní sílu, moc vzít věci do vlastních rukou, schopnost o svém životě aktivně rozhodovat, vystoupí z „bláznova ráje“ na cestu k vlastnímu štěstí. Dvacet dvojka si musí vytyčit cíl a jít za ním, pokud tak učiní, vše překvapivě úspěšně zvládne. Dokonce začne vynikat nad druhými. Měla by mít na paměti, že patří mezi mistrovská čísla (prvním mistrovským číslem je číslo 11) a že jeho posláním je uskutečnění vlastních záměrů a plnění svých snů, nikoliv jen těch druhých. Být obětí není správný program. Pokud toto dvacet dvojka pochopí, nestojí ji v cestě za štěstím už vůbec nic.

  • Nejdůležitější vlastnosti: Citlivost a laskavost. Potřebují vztah, ve kterém najdou oporu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.