Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Narodili jste se 20. dne v měsíci? Chcete si splnit životní sen

Kdo se narodil 20. dne v jakémkoliv měsíci, má vynikající intuici a životem ho provázejí jasnozřivé sny.
Vydáno: 20.08.2019
20
Autor: istock.com 20
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V životě lidí, kteří se narodili 20. dne v měsíci, může v určité fázi dojít k „probuzení“, které přináší nový smysl, nové plány, nové ambice – výzvu k činu ve jménu nějaké velké věci nebo ideálu. Na cestě se sice mohou vyskytnout nějaké překážky, ale dvacítky vše překonávají trpělivostí a soustředěnou prací. Dvacítka sice není materiální číslo, tedy není zárukou finančního úspěchu, ale je to společenské číslo. Schopností se domluvit s druhými, vrozenou empatií a vstřícností dosáhnou svého i bez velké sumy peněz.

V partnerských vztazích je dvacítka citlivá, oddaná a laskavá. Láska v jejím životě hraje zásadní roli a pro lásku je schopná překonat velké obtíže. Pro tyto lidi doslova platí, že „láska hory přenáší“.

K negativním vlastnostem dvacítky patří určitá přecitlivělost, která vede k prchlivosti anebo k různým onemocněním často psychosomatického původu. Také určitý sklon k smutku dvacítky provází životem, lékem na něj je láska a společnost dobrých přátel.

-jik-

Článek je zařazen v: numerologie, den narození, datum narození
Reklama

Přečtěte si také