Astročlánky

Aktualizováno 18. října 2022 11:29

Jiřina Köppelová

Narodili jste se 20. dne v měsíci? Máte vynikající intuici a jasnozřivé sny

Kdo se narodil dvacátého dne v jakémkoliv měsíci, má vynikající intuici a životem ho provázejí jasnozřivé sny. Překážky překonává trpělivostí a soustředěnou prací. Musí si dávat pozor na stres, který ho lehce vyvede z rovnováhy.

V životě lidí, kteří se narodili 20. dne v měsíci, může v určité fázi dojít k „probuzení“, které přináší nový smysl, nové plány, nové ambice – výzvu k činu ve jménu nějaké velké věci nebo ideálu. Na cestě se sice mohou vyskytnout nějaké překážky, ale dvacítky vše překonávají trpělivostí a soustředěnou prací. Dvacítka sice není materiální číslo, tedy není zárukou finančního úspěchu, ale je to společenské číslo. Schopností se domluvit s druhými, vrozenou empatií a vstřícností dosáhnou svého i bez velké sumy peněz.

Dvacítky jsou v partnerských vztazích citlivé a laskavé

V partnerských vztazích je dvacítka citlivá, oddaná a laskavá. Láska v jejím životě hraje zásadní roli a pro lásku je schopná překonat velké obtíže. Pro tyto lidi doslova platí, že „láska hory přenáší“.

K negativním vlastnostem dvacítky patří určitá přecitlivělost, která vede k prchlivosti anebo k různým onemocněním často psychosomatického původu. Také určitý sklon k smutku dvacítky provází životem, lékem na něj je láska a společnost dobrých přátel.

Dvacítky mohou najít doplňující charakteristiku své osobnosti i pod číslem dvě, protože dvacítka se sčítá na prostou dvojku (2 + 0 = 2).

  • Nejdůležitější vlastnosti: Citlivost, vynikající intuice. Pozor na stres, dvacítky snadno vyvede z rovnováhy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.