Astročlánky

Aktualizováno 14. října 2022 13:29

Jiřina Köppelová

Narodili jste se 18. dne v měsíci? Celý život řešíte vnitřní konflikt

Kdo se narodil osmnáctého dne v jakémkoliv měsíci, je vystaven mnoha životním zkouškám, které překonává štědrostí, láskou a odpuštěním. Důležitá životní rozhodnutí by měl směřovat k datům třetího a hlavně šestého dne v měsíci. Vibrace čísla šest mu v životě velmi pomáhá.

Osmnáctka je vzácné číslo a lidé narození pod její vibrací to v životě nemají zrovna lehké. Musejí čelit nejen vnitřním konfliktům a problémům v rámci rodiny, ale i velkým společenským zvratům, které do jejich života zasahují více než do životů ostatních. Toto číslo přitahuje i neštěstí v podobě živelných pohrom, jako je například požár, záplavy, bouře, ale i elektrický šok v podobě blesku.

Přesto tito lidé dosahují výjimečných výkonů a prožijí nesmírně plný a bohatý život. Jako kdyby je překonávání překážek hnalo kupředu. Jen by na své cestě měli být opatrní, dobře si vybírat své přátele a měli by být pozorní k signálům blížícího se nebezpečí. Rozhodně by měli důležitá životní rozhodnutí směřovat k datům 3. a hlavně 6. dne v měsíci. Vibrace čísla 6 jim v životě velmi pomáhá.

Cesta ke štěstí osmnáctek je trnitá

Jejich cesta ke štěstí je trnitá, musejí oplácet zlé dobrým, krutost přívětivostí, zradu čestností, zostuzení poctami. Je to nejvyšší zkouška kvality ducha. Osmnáctky ale nakonec dojdou k cíli, tragédie se mění v triumf a velké štěstí, které jim někdy druzí závidí. Věřte ale, že osmnáctky mají své štěstí opravdu zasloužené.

Osmnáctky mohou najít doplňující charakteristiku své osobnosti i pod číslem devět, protože osmnáctka se sčítá na prostou devítku (1 + 8 = 9).

  • Nejdůležitější vlastnosti: Vážnost, odpovědnost, inteligence.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.