zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Narodili jste se 18. dne v měsíci? Celý život řešíte vnitřní konflikt

18
Autor: istock.com 18
-jik- , Vydáno: 17.05.2021
Kdo se narodil 18. dne v jakémkoliv měsíci, je vystaven mnoha životním zkouškám, které překonává štědrostí, láskou a odpuštěním.

reklama

Osmnáctka je vzácné číslo a lidé narození pod její vibrací to v životě nemají zrovna lehké. Musejí čelit nejen vnitřním konfliktům a problémům v rámci rodiny, ale i velkým společenským zvratům, které do jejich života zasahují více než do životů ostatních. Toto číslo přitahuje i neštěstí v podobě živelných pohrom, jako je například požár, záplavy, bouře, ale i elektrický šok v podobě blesku.

Přesto tito lidé dosahují výjimečných výkonů a prožijí nesmírně plný a bohatý život. Jako kdyby je překonávání překážek hnalo kupředu. Jen by na své cestě měli být opatrní, dobře si vybírat své přátele a měli by být pozorní k signálům blížícího se nebezpečí. Rozhodně by měli důležitá životní rozhodnutí směřovat k datům 3. a hlavně 6. dne v měsíci. Vibrace čísla 6 jim v životě velmi pomáhá.

Cesta ke štěstí osmnáctek je trnitá

Jejich cesta ke štěstí je trnitá, musejí oplácet zlé dobrým, krutost přívětivostí, zradu čestností, zostuzení poctami. Je to nejvyšší zkouška kvality ducha. Osmnáctky ale nakonec dojdou k cíli, tragédie se mění v triumf a velké štěstí, které jim někdy druzí závidí. Věřte ale, že osmnáctky mají své štěstí opravdu zasloužené.

Osmnáctky mohou najít doplňující charakteristiku své osobnosti i pod číslem devět, protože osmnáctka se sčítá na prostou devítku (1 + 8 = 9).

  • Nejdůležitější vlastnosti: Vážnost, odpovědnost, inteligence.

reklama

Související témata: numerologie , datum narození , den narození , číslo dne narození

reklama

Přečtěte si také

reklama