Astročlánky

Aktualizováno 4. října 2022 11:28

Jiřina Köppelová

Narodili jste se 9. dne v měsíci? Pak jste odvážný, iniciativní a originální člověk

Kdo se narodil devátého dne v jakémkoliv měsíci, je rozený vůdce. Rozhodnost, přímost, čestnost ho zdobí. Impulzivnost a netrpělivost ubírá na kráse.

Devítky jsou lidmi počáteční energie. Do všeho vkládají prvotní inciativu a akceschopnost. Pro druhé jsou inspirativní a jdou příkladem. Jejich problémem je netrpělivost a nedostatečné pochopení pro „pomalost“ a chyby nebo omyly druhých lidí. V tu chvíli dokážou být nespravedliví. Když se kácí les, lítají třísky. Devítka sice projeví následnou lítost, ale často bývá pozdě. Někteří lidé neodpouštějí.

Přitom lidé narození 9. dne v měsíci naprosto postrádají lstivost, ta je zdržuje. O věci, které chtějí, prostě jen požádají. Proradnost, manipulování a nečestnost je vždy šokuje, dokud se nenaučí být opatrní.

Devítky jsou velmi bystré a aktivní

Jednou z nejlepších vlastností devítek je schopnost rychle proniknout k jádru věci, místo aby se utápěli v rozvláčných dohadech a pomalu cosi analyzovali, pochopí a konají. Tato jejich vlastnost je samozřejmě k nezaplacení všude tam, kde je třeba řídit a rozhodovat.

Devítky přes svou zdánlivou dominanci bývají velmi úspěšné v partnerských vztazích, jsou totiž vnitřně citlivé, něžné i jemné. A pokud jejich partner tyto vlastnosti odhalí, má vedle sebe člověka, který je věrně, statečně a štědře provází životní cestou.

Charakteristika devítek v obecné rovině platí i pro ty, kteří se narodili 18. dne a 27. dne v měsíci, protože jejich den narození se sčítá na prostou devítku (1 + 8 = 9; 2 + 7 = 9).

  • Pozitivní vlastnosti: Mnohostrannost, odvaha a statečnost. Energičnost, mnoho talentů. Duchovní přesah.
  • Negativní vlastnosti: Sklony k prchlivosti, nerozvážnosti a netaktnosti. Kritičnost a náročnost.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.