Narodili jste se 27. dne v měsíci? Jste velmi nápadití a čeká vás zasloužená odměna

Kdo se narodil dvacátého sedmého dne v jakémkoliv měsíci, je člověk odvážný, originální a nápaditý. Vždy ho zdobí špetka neodolatelného osobního kouzla.

Číslo dvacet sedm je číslo zasloužené odměny. Je vynikající, harmonické a příznivé pro každého, kdo se narodil pod jeho vibrací. Naděluje odvahu a moc, dává příslib autority. Zaručuje, že produktivní práce, intelekt a představivost dojdou zasloužené odměny. I té finanční.

Sedmadvacítka by měla uskutečňovat svoje originální nápady a plány, neměla by se nechat zastrašit nebo ovlivnit odlišnými názory nebo odporem druhých. Výjimečnost a zajímavost ji dovedou nejen k cíli, ale učiní ji i šťastnou.

Sedmadvacítky jsou až dětinsky nadšení partneři

V partnerských vztazích může občas narážet na svoji „vlastní cestu“, kterou druzí nemusejí chápat. Ale vzhledem k tomu, že jde o lidi milé, přívětivé, někdy až dětinsky nadšené, vše jim ostatní rádi odpustí. Živost s nimi je vždy zajímavý, nuda s nimi rozhodně nebývá.

Sedmadvacítky mohou najít doplňující charakteristiku své osobnosti i pod číslem devět, protože dvacet sedmička se sčítá na prostou devítku (2 + 7 = 9).

  • Nejdůležitější vlastnosti: Moudrost, poctivost. Nesnášejí povrchnost a nepodléhají vlivům svého okolí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.