Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Narodili jste se 18. dne v měsíci? Celý život řešíte vnitřní konflikt mezi svými ideály a touhou něčeho dosáhnout

Kdo se narodil 18. dne v jakémkoliv měsíci, je vystaven mnoha životním zkouškám, které překonává štědrostí, láskou a odpuštěním.
Vydáno: 18.08.2019
18
Autor: istock.com 18
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Osmnáctka je vzácné číslo a lidé narození pod její vibrací to v životě nemají zrovna lehké. Musejí čelit nejen vnitřním konfliktům a problémům v rámci rodiny, ale i velkým společenským zvratům, které do jejich života zasahují více než do životů ostatních. Toto číslo přitahuje i neštěstí v podobě živelných pohrom, jako je například požár, záplavy, bouře, ale i elektrický šok v podobě blesku.

Přesto tito lidé dosahují výjimečných výkonů a prožijí nesmírně plný a bohatý život. Jako kdyby je překonávání překážek hnalo kupředu. Jen by na své cestě měli být opatrní, dobře si vybírat své přátele a měli by být pozorní k signálům blížícího se nebezpečí. Rozhodně by měli důležitá životní rozhodnutí směřovat k datům 3. a hlavně 6. dne v měsíci. Vibrace čísla 6 jim v životě velmi pomáhá.

Jejich cesta ke štěstí je trnitá, musejí oplácet zlé dobrým, krutost přívětivostí, zradu čestností, zostuzení poctami. Je to nejvyšší zkouška kvality ducha. Osmnáctky ale nakonec dojdou k cíli, tragédie se mění v triumf a velké štěstí, které jim někdy druzí závidí. Věřte ale, že osmnáctky mají své štěstí opravdu zasloužené.

-jik-

Článek je zařazen v: numerologie, datum narození, den narození
Reklama

Přečtěte si také