Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Narodili jste se 6. dne v měsíci? Jste láskyplný a romantický člověk

Kdo se narodil 6. dne v jakémkoliv měsíci, vládne mu planeta Venuše, a ta je symbolem krásy a lásky. Šestky mají štěstí, už jen proto, že jsou druhými oblíbené a milované.
Vydáno: 06.08.2019
6
Autor: istock.com 6
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Někdy se to nemusí zdát, ale šestky opravdu patří mezi vyvolence, které ti druzí milují a chtějí se s nimi přátelit. Někdy se skoro zdá, že šestky druhé až magneticky přitahují. A je to pravda, přitahují. Kouzlo osobnosti patří k jejich velkým přednostem.

Své přátele velmi rády baví, působit druhým radost je pro ně radost. Těžce snášejí nesoulad, hádky, nepříjemnosti nebo žárlivost, ačkoliv ony samy jsou schopny žárlit, když jim hrozí, že toho, koho milují, ztratí.

Šestky bývají šťastlivci, i co se týká peněz, ty si k nim často najdou cestu i bez zjevné námahy. Není tomu ale úplně tak, peníze k nim proudí především díky jejich šikovnosti, schopnostem a mnoha nadáním. Jedním z nich je smysl pro krásu a umění.

-jik-

Článek je zařazen v: numerologie, datum narození, den narození
Reklama

Přečtěte si také