Astročlánky

Aktualizováno 4. října 2022 11:01

Jiřina Köppelová

Narodili jste se 6. dne v měsíci? Jste láskyplný a romantický člověk

Kdo se narodil šestého dne v jakémkoliv měsíci, vládne mu planeta Venuše, a ta je symbolem krásy a lásky. Šestky mají štěstí už jen proto, že jsou druhými oblíbené a milované.

Šestky patří mezi vyvolence, které druzí milují a chtějí se s nimi přátelit. Někdy se skoro zdá, že šestky ostatní až magneticky přitahují. A je to pravda, přitahují. Kouzlo osobnosti, nezvyklý šarm patří k jejich velkým přednostem. Jsou zářivě krásné, eroticky přitažlivé.

Své přátele velmi rády baví, působit druhým radost je radostí i pro ně. Těžce snášejí nesoulad, hádky, nepříjemnosti nebo žárlivost, ačkoliv ony samy jsou schopny žárlit, když jim hrozí, že toho, koho milují, ztratí.

Šestky patří mezi šťastlivce

Šestky bývají šťastlivci, i co se týká peněz, ty si k nim často najdou cestu i bez zjevné námahy. Není tomu ale úplně tak, peníze k nim proudí především díky jejich šikovnosti, schopnostem a mnoha nadáním. Jedním z nich je smysl pro krásu a umění.

Tato přepověď do jisté míry platí i pro lidi, kteří se narodili 15. dne a 24. dne v měsíci, protože jejich datum se sčítá na prostou šestku (1+ 5 = 6 a 2 + 4 = 6).

  • Pozitivní vlastnosti: Láskyplnost, radost ze života, přátelskost. Rodinné založení.
  • Negativní vlastnosti: Emocionální závislost, žíjí jen pro druhé, nereálnost cílů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.