zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Narodili jste se 6. dne v měsíci? Jste láskyplný a romantický člověk

6
Autor: istock.com 6
Kdo se narodil 6. dne v jakémkoliv měsíci, vládne mu planeta Venuše, a ta je symbolem krásy a lásky. Šestky mají štěstí už jen proto, že jsou druhými oblíbené a milované.

reklama

Někdy se to nemusí zdát, ale šestky opravdu patří mezi vyvolence, které ti druzí milují a chtějí se s nimi přátelit. Někdy se skoro zdá, že šestky druhé až magneticky přitahují. A je to pravda, přitahují. Kouzlo osobnosti patří k jejich velkým přednostem.

Své přátele velmi rády baví, působit druhým radost je radostí i pro ně. Těžce snášejí nesoulad, hádky, nepříjemnosti nebo žárlivost, ačkoliv ony samy jsou schopny žárlit, když jim hrozí, že toho, koho milují, ztratí.

Šestky bývají šťastlivci i co se týká peněz, ty si k nim často najdou cestu i bez zjevné námahy. Není tomu ale úplně tak, peníze k nim proudí především díky jejich šikovnosti, schopnostem a mnoha nadáním. Jedním z nich je smysl pro krásu a umění.

Tato přepověď do jisté míry platí i pro lidi, kteří se narodili 15. dne a 24. dne v měsíci, protože jejich datum se sčítá na prostou šestku (1+ 5 = 6 a 2 + 4 = 6).

-jik-

reklama

Související témata: numerologie , datum narození , den narození

reklama

Přečtěte si také

reklama