zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Narodili jste se 15. dne v měsíci? Jste magicky přitažlivý a šťastný člověk

15
Autor: istock.com 15
-jik- , Vydáno: 15.05.2021
Kdo se narodil 15. dne v jakémkoliv měsíci, je nejen výjimečně charismatický člověk. Patří mezi neobyčejné šťastlivce.

reklama

Patnáctka je spojená s okouzlením. Většina lidí narozených v tento den bývá pro druhé lidi magicky přitažlivá. Dobrá společnost, řečnické a hudební nadání, výtvarný a herecký talent, živý temperament, nezvykle podmanivé charisma – to vše jsou vlastnosti, které se s datem patnáctého obvykle spojují.

Tito lidé mívají štěstí ve finančních transakcích a v získávání peněz. V životě bývají štědře obdarováváni a dokážou štědře obdarovávat i druhé lidi. Mají schopnost vnést obrovské štěstí do života druhým lidem.

Samozřejmě ani u patnáctek není všechno tak růžové, jak na první pohled vypadá. Tito lidé by neměli svých darů zneužívat jen k vlastnímu prospěchu, neměli by příliš lpět na hmotném majetku. Šťastní mohou být jen za předpokladu, že magickou a šťastnou vibraci čísla patnáct nebudou zneužívat pro sobecké cíle.

Patnáctky mívají i ezoterické nadání

Zajímavostí lidí, kteří se narodili patnáctého, je jejich nadání k různým ezoterickým a magickým technikám. Ne nadarmo má patnáctka přízvisko kouzelník. Ale i v této oblasti by patnáctky měly být opatrné a v žádném případě by neměly propadnout technikám nižší úrovně okultismu. Černá magie, hypnóza i sugesce se mohou obrátit proti nim samotným.

Patnáctky mohou najít doplňující charakteristiku své osobnosti i pod číslem šest, protože patnáctka se sčítá na prostou šestku (1 + 5 = 6).

  • Nejdůležitěšjí vlastnosti: Nezávislost. Sklony k dobrodružství a velká odvaha. Potřeba pomáhat druhým. Všechny patnáctky špatně snášejí stres.

reklama

Související témata: numerologie , den narození , datum narození , číslo dne narození

reklama

Přečtěte si také

reklama