Astročlánky

Aktualizováno 14. října 2022 12:24

Jiřina Köppelová

Narodili jste se 15. dne v měsíci? Jste magicky přitažlivý a šťastný člověk

Kdo se narodil patnáctého dne v jakémkoliv měsíci, je nejen výjimečně charismatický člověk, patří i mezi neobyčejné šťastlivce.

Patnáctka je spojená s okouzlením. Většina lidí narozených v tento den bývá pro druhé lidi magicky přitažlivá. Dobrá společnost, řečnické a hudební nadání, výtvarný a herecký talent, živý temperament, nezvykle podmanivé charisma – to vše jsou vlastnosti, které se s datem patnáctého obvykle spojují.

Tito lidé mívají štěstí ve finančních transakcích a v získávání peněz. V životě bývají štědře obdarováváni a dokážou štědře obdarovávat i druhé lidi. Mají schopnost vnést obrovské štěstí do života druhým lidem.

Samozřejmě ani u patnáctek není všechno tak růžové, jak na první pohled vypadá. Tito lidé by neměli svých darů zneužívat jen k vlastnímu prospěchu, neměli by příliš lpět na hmotném majetku. Šťastní mohou být jen za předpokladu, že magickou a šťastnou vibraci čísla patnáct nebudou zneužívat pro sobecké cíle.

Patnáctky mívají i ezoterické nadání

Zajímavostí lidí, kteří se narodili patnáctého, je jejich nadání k různým ezoterickým a magickým technikám. Ne nadarmo má patnáctka přízvisko kouzelník. Ale i v této oblasti by patnáctky měly být opatrné a v žádném případě by neměly propadnout technikám nižší úrovně okultismu. Černá magie, hypnóza i sugesce se mohou obrátit proti nim samotným.

Patnáctky mohou najít doplňující charakteristiku své osobnosti i pod číslem šest, protože patnáctka se sčítá na prostou šestku (1 + 5 = 6).

  • Nejdůležitější vlastnosti: Nezávislost. Sklony k dobrodružství a velká odvaha. Potřeba pomáhat druhým. Všechny patnáctky špatně snášejí stres.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.