zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Narodili jste se 24. dne v měsíci? Patříte mezi šťastlivce

24
Autor: istock.com 24
-jik- , Vydáno: 24.05.2021
Kdo se narodil 24. dne v jakémkoliv měsíci, je chráněn přízní vesmíru. Osud mu do vínku nadělil lásku, peníze a tvořivost, je jen na něm, jak tyto dary v životě využije.

reklama

Tak jako číslo 23 i dvacet čtyřka je šťastným dnem narození. Slibuje pomoc mocných, podporuje finanční úspěch, posiluje schopnosti dosáhnout štěstí v lásce. Čtyřiadvacítky tak často pracují na vysokých postech, snadno dosahují vysoké kariérní úrovně, za což jsou pochopitelně náležitě finančně ohodnoceny. I jejich štěstí v lásce jim může dopomoci k slušnému postavení a zisku.

Pro druhé pohlaví jsou přitažlivé a jejich společnost vyhledávaná. Jedinou hrozbou, která se vztahuje ke zrozencům 24. dne v měsíci, je jistá arogance – moc rádi druhé přehlížejí, často je považují za nedostatečné a pod svou úroveň. Jsou přesvědčení o neomylností svých soudů. Jim jde všechno příliš snadno na to, aby pochopili složitosti světa jiných lidí.

Čtyřiadvacítky nesmějí svých darů zneužívat

A to je také karmické varování pro dvacet čtyřku. Pokud lidé narození 23. a 24. dne v měsíci svých darů zneužijí, budou se chovat sobecky a pozor, i promiskuitně, budou v „příštích životech“ potrestáni zrozením pod nějakou méně příjemnou vibrací čísel.

Všem nám je ale jasné, že k trestu božích mlýnů vůbec nemusí dojít až v nějakém příštím životě, arogance, povýšenost a sobeckost se prostě nevyplácí.

  • Nejdůležítější vlastnosti: Přátelskost, otevřenost, starostlivost. Rodinný život je pro ně důležitý.

reklama

Související témata: numerologie , datum narození , den narození , číslo dne narození

reklama

Přečtěte si také

reklama