Astročlánky

Aktualizováno 21. října 2022 14:22

Jiřina Köppelová

Narodili jste se 24. dne v měsíci? Patříte mezi šťastlivce s příznivým osudem

Kdo se narodil dvacátého čtvrtého dne v jakémkoliv měsíci, je chráněn přízní nebes. Osud mu do vínku nadělil lásku, peníze a tvořivost. Je jen na něm, jak tyto dary v životě využije.

Tak jako číslo 23 i dvacet čtyřka je šťastným dnem narození. Slibuje pomoc mocných, podporuje finanční úspěch, posiluje schopnosti dosáhnout štěstí v lásce. Čtyřiadvacítky tak často pracují na vysokých postech, snadno dosahují vysoké kariérní úrovně, za což jsou pochopitelně náležitě finančně ohodnoceny. I jejich štěstí v lásce jim může dopomoci k slušnému postavení a zisku.

Pro druhé pohlaví jsou přitažlivé a jejich společnost vyhledávaná. Jedinou hrozbou, která se vztahuje ke zrozencům 24. dne v měsíci, je jistá arogance – moc rádi druhé přehlížejí, často je považují za nedostatečné a pod svou úroveň. Jsou přesvědčení o neomylností svých soudů. Jim jde všechno příliš snadno na to, aby pochopili složitosti světa jiných lidí.

Čtyřiadvacítky nesmějí svých darů zneužívat

A to je také karmické varování pro dvacet čtyřku. Pokud lidé narození 23. a 24. dne v měsíci svých darů zneužijí, budou se chovat sobecky a pozor, i promiskuitně, budou v „příštích životech“ potrestáni zrozením pod nějakou méně příjemnou vibrací čísel.

Všem nám je ale jasné, že k trestu božích mlýnů vůbec nemusí dojít až v nějakém příštím životě, arogance, povýšenost a sobeckost se prostě nevyplácí.

  • Nejdůležitější vlastnosti: Přátelskost, otevřenost, starostlivost. Rodinný život je pro ně důležitý.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.