Astročlánky

Aktualizováno 19. října 2022 15:10

Jiřina Köppelová

Narodili jste se 23. dne v měsíci? Máte velké štěstí, svítí vám královská Lví hvězda

Kdo se narodil dvacátého třetího dne v jakémkoliv měsíci, má velké štěstí. Na životní cestu mu svítí tzv. královská Lví hvězda. Její síla přemůže všechny možné nástrahy osudu.

Číslo dvacet tři je číslo karmické odměny, poskytuje příslib úspěchu v osobním i kariérním životě. Zaručuje pomoc dobře postavených lidí a ochranu nadřízených. Je to šťastné datum narození, štědře zahrnuje hojnou přízní osudu.

Dává sílu intelektu, dobrou komunikaci a touhu po osobní svobodě. Naděluje osobní šarm a přitažlivost pro druhé pohlaví. K negativním vlastnostem tohoto data narození se řadí nestálost a přelétavost ve vztazích. Častý sklon k přehánění, nesoustředěnost a umíněnost. Zkuste třiadvacítce něco vymluvit, pěkně se nadřete.

Všechny třiadvacítky jsou silné a odolné

Každopádně negativní vlastnosti se u tohoto čísla nemají šanci příliš prosadit a jeho nositeli způsobit tragické potíže, protože i v těžkých časech je nablízku královská Lví hvězda. Žádné jiné číslo totiž nemůže čelit síle Lva a zvítězit nad ním.

Třiadvacítky mohou najít doplňující charakteristiku své osobnosti i pod číslem pět, protože třiadvacítka se sčítá na prostou pětku (2 + 3 = 5).

  • Nejdůležitější vlastnosti: Podnikatelský duch. Vypadají, že touží po volnosti, ale na druhých jsou závislí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.