Co vám ostatní podle hvězd nejvíc závidí? Panně úspěch, Lvu šarm, Vodnáři nezávislost

Ostatní vám mohou závidět věci, které vy sami u sebe považujete za přirozené a možná si jejich význam vůbec neuvědomujete. Každý z nás má vlastnost nebo schopnost, kvůli které může u druhých vzbuzovat žárlivost. Co ostatní závidí právě vám podle vašeho znamení zvěrokruhu?

Beran – nekonečné množství energie

Jste předmětem závisti pro vaše nekonečné množství energie. Kde se ve vás bere schopnost znovu a znovu začínat? Po prohraném boji se zvednout a pokračovat? Díky své energii a akceschopnosti v životě dosáhnete mnoha cílů, což vám ostatní mohou jen a jen závidět. Není důvod, protože právě vy jste dokonalým příkladem úsloví: „Bez práce nejsou koláče.“

Býk – schopnost si vychutnat život

Pouze vy umíte zcela rozlišit jeden typ vína od druhého, rozeznat jemné nuance každé vůně. Jste požitkář a s velkou parádou si dokážete užívat chutí, tónů i barev života. Ostatní vám závidí vaši schopnost si vychutnávat i ty příjemnější stránky lidského bytí – žít pro krásu a lásku.

Blíženci – osobní kouzlo

Vaše osobní charisma vám propůjčuje oblíbenost, schopnost otevírat dveře i do těch nejvyšších pater společnosti. Každý by si přál, aby ho všude tak nadšeně vítali a rádi viděli tak jako vás. Ostatní se sice snaží vás napodobit, ale obvykle s menším úspěchem. Pouze vy umíte přirozeně komunikovat s kýmkoliv a kdekoliv. Je to právě vaše sympatičnost, která vzbuzuje u druhých závist.

Rak – schopnost spojovat lidi

Naprosto přesně víte, jak spojovat lidi, jak s druhými navázat kontakt na základě hluboké emocionální sounáležitosti. Není jen jisté, zda se ze svých schopností empatie a soucitu dokážete vnitřně radovat. Možná vám někdy připadají spíše přitěžující a nechápete, proč vám je ostatní závidí.

Lev – přirozenost

Jste zábavný, společenský a druhými i nesmírně oblíbený. A to obvykle vzbuzuje závist nebo alespoň drobnou žárlivost. Je totiž těžké být středem pozornosti a neprobouzet negativní reakce svého okolí. Navíc jste i dost štědrý a velkorysý. Kupodivu i tyto bohulibé vlastnosti mohou být předmětem závisti druhých.

Panna – schopnost dosáhnout ocenění díky píli

Jste pracovitý, pilný a pečlivý. Díky těmto skvělým vlastnostem dosahujete vysokých cílů. Jste úspěšný, v práci chválený, jdete příkladem, a to v druhých může vzbuzovat závist. Ostatní ale nevědí, kolik úsilí, nervů a stresových situací stojí za vaším úspěchem. Většina lidí není schopná tak tvrdě pracovat jako vy, a tak žárlí. Pokud vám někdo závidí, řekněte mu, že nic není tak snadné, jak by to na první pohled mohlo vypadat.

Váhy – klid a rozvahu

Usilujete o rovnováhu ve všech situacích, toužíte po harmonii a klidu. Lidé na vás žárlí právě pro vaši mírumilovnost a schopnost být nad věcí. Netuší, kolik rozhodování, úvah, promýšlení stojí za vaší vyrovnaností. Možná si dokonce myslí, že žijete snadný život, že vším proplouváte lehce. Zkuste druhým ukázat, že i váš klid má své meze.

Štír – schopnost žít naplno

Jak dokážete žít tak naplno, s vášní a intenzitou, kterých většina ostatních vůbec není schopná? Jak to děláte? V čem tkví vaše tajemství? To je ale přesně to, co nikdy nikomu neříkáte, a druzí zpozorní. Většina lidí si přeje mít takovou míru životaschopnosti, jakou máte vy, ale neumějí to. Jsou natolik unavení pracovními a domácími povinnostmi, že zapomněli doopravdy žít a jen závidí.

Střelec – talent pro dobrodružství

Chopíte se každé příležitosti, která se před vámi objeví. Jste iniciativní, optimistický a neúnavný. Rád cestujete a své zážitky i rád sdílíte. Vaše schopnost si užít dobrodružství na „plné pecky“ však může u druhých vzbuzovat žárlivost. Mnoho lidí si přeje mít vaši energii, schopnost poznávat nové věci, odhalovat tajemství a moudrosti světa, mít touhu jít za obzor všedních dnů.

Kozoroh – odhodlání

Jste tak disciplinovaný, že dosáhnete čehokoliv, na co se zaměříte. Pokud se rozhodnete zhubnout, zhubnete, pokud chcete být bohatým a úspěšným, budete. Nikdy nesejdete ze své cesty, vyhýbáte se pokušení života a spolehlivě kráčíte vpřed. Na všech vrcholcích však fouká, lidé vám závidí úspěch, peníze nebo skvělý domov. Ale nejvíce vám závidí vaše odhodlání.

Vodnář – schopnost být nezávislý na ostatních i na jejich názorech

Jste nezávislý a vůbec to neskrýváte. Jste jedinečný, v něčem hodně nepřizpůsobivý a je vám to jedno. To se ale obvykle neodpouští. Ostatní vám závidí volnost i lehkost, se kterou se zbavujete společenských břemen, která by vás na vaší cestě mohla brzdit. Závidí vám schopnost vybočovat z davu, nebát se být sám sebou.

Ryby – kreativitu a empatickou stránku osobnosti

Jste výjimečně kreativní a nápaditý. Lidé vám závidí vaši fantazii, se kterou budujete své vzdušné zámky, sníte své sny, které se pouze vám proměňují v realitu. Jste soucitný, velmi dobře víte, jaké to je být sám, opuštěný, neúspěšný, izolovaný od druhých, a tak nezištně pomáháte všem ztroskotancům života. I vaše obětavost však může vzbuzovat u druhých závist či žárlivost. Kde berete v sobě tolik lásky pro druhé?

Zdroj: Autorský článek a askastrology.com


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.