Jaké znamení je nejvíc sexy? Býk přitahuje krásnou pletí, Lev zase svou hrudí

Každé znamení zvěrokruhu vyniká svým jedinečným šarmem, díky kterému si dokáže podmanit ostatní. Co přesně vás na první pohled upoutá na Racích, Vodnářích nebo Pannách?

Krása je subjektivní věc, ale určitě se shodneme na tom, že existují určité fyzické znaky nebo vlastnosti, které nás na dotyčném jedinci upoutají na první pohled. Mohou to být uhrančivé oči, krásný úsměv nebo pozitivní energie, která z dané osoby sálá na míle daleko. Každé znamení zvěrokruhu vyniká určitou jedinečností a sex-appealem. Co je tím nejatraktivnější právě na vás?

Beran

Berani jsou neuvěřitelní optimisté a je to právě jejich energie, která vás upoutá na první pohled. Mají krásné rysy v obličeji a velice výrazné a upřímné oči, které doplňuje hezky vytvarované obočí značící prý jejich vysokou míru inteligence. Další věc, která je na tomto znamení hodná obdivu, je jejich odvaha. Berani se nezaleknou ničeho a jdou si za tím, co od života očekávají.

Býk

Býci bývají smyslní a plní něhy. Mají velice krásný krk a také pleť. Dalším výrazným rysem bývají jejich vlasy. Většinou jsou to šťastlivci, které příroda obdařila hustou kšticí. Svému zevnějšku věnují velkou péči, takže i když se třeba nejedná o prvoplánové krasavce, dokážou ze sebe udělat doslova hvězdu.

Blíženci

Nejvíc sexy na Blížencích je jejich inteligence. Kamkoliv vejdou, dokážou společnost ohromit svým důvtipem a upovídaností. Nikdy se s nimi nebudete nudit, budete naopak žasnout, jak si vás dokážou získat svým ostrovtipem. Navíc mají mladistvý vzhled i vystupování.

Rak

Raci jsou ohromně starostliví a pečující. A to je na nich právě to nejkrásnější. Jakým způsobem se dokážou starat o druhé a projevovat jim svou lásku a zájem, vás určitě ohromí. Co se týče fyzických atributů, jsou to především ruce, které vás na tomto znamení upoutají. Jakmile se do vás Rak zamiluje, chytí vás a už nepustí.

Lev

Lvi vás zaujmou svým sebevědomím. Žádné znamení nevyniká takovou sebedůvěrou jako právě Lev. Lidé v tomto znamení narození jsou vždy hezky upravení a oblečení. Dávají si na svém zevnějšku záležet a ve společnosti jsou nepřehlédnutelní. Vládne jim srdce a snad proto mívají hezkou hruď.

Panna

Na Pannách je nejobdivuhodnější jejich smysl pro věrnost. Pokud někoho mají skutečně rády, rozdaly by se pro něj a daly by mu celé své srdce. Kvůli druhým jsou často schopné obětovat i své vlastní pohodlí. Zároveň jsou to velice chytří lidé, kteří vás ohromí svým přehledem. Panny mají obvykle krásný pas a břicho.

Váhy

Váhy překypují šarmem. Mají vysoce rozvinutý smysl pro komunikaci a dokážou vyslechnout a poradit. Většinou mívají perfektní módní vkus, takže je v teplákách uvidíte jen málokdy. Pokud se budete soustředit čistě na fyzično, Váhy vládnou ledvinám, takže si pečlivě prohlédněte jejich záda, která jsou jejich chloubou.

Štír

Štíři patří mezi jedno z nejvíc sexy znamení zvěrokruhu. Mají uhrančivé oči, které vás upoutají na první pohled. Další věcí, které si na nich budete vážit, je jejich schopnost odhadnout lidi. Nezkoušejte si před nimi na nic hrát, protože vás prokouknou. Často mívají výstavní pozadí, na kterém si velmi zakládají.

Střelec

Na tomto znamení je nejatraktivnější jeho spontánnost. Střelci mají většinou krásné a dlouhé nohy, po kterých v životě kráčejí za svými sny. Když se pro něco nadchnou, jsou svou radostí a odhodláním naprosto okouzlující. Dokážou vás strhnout s sebou.

Kozoroh

U Kozoroha je nejvíc sexy jejich ambicióznost. Jsou to dříči, kteří si v životě jdou za tím, co chtějí. Jsou to perfektní společníci a přátelé, kteří vás vždy podrží a nezkazí žádnou srandu. Lidé narození v tomto znamení bývají vyšší a štíhlejší postavy.

Vodnář

Vodnáři jsou dobráci od kosti, kteří se snaží o pozitivní přístup k životu a k lidem. A přesně toho si na nich budete cenit. Jejich společnost vás vždy nabije dobrou energií a společně stráveného času nikdy nebudete litovat. Ženy Vodnářky mívají velice krásné kotníky.

Ryby

Na Rybách je nejvíc sexy jejich tajemnost. Když je však poznáte blíže, zjistíte, že jsou to jedny z nejcitlivějších a nejemocionálnějších bytostí. Mají krásné oči a hluboký pohled. Jejich milující a oddaná povaha je to, co vás dostane.

Které znamení je podle vás nejvíc sexy?

Zdroj: Markus Jehle: Partnerské horoskopy, Sagittarius 2004


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 7. 2024

Berani, dnes se můžete dozvědět o příležitostech, jak zvýšit svůj příjem, ať už v současném zaměstnání, v novém zaměstnání, nebo třeba prostřednictvím vlastního projektu. K tomuto cíli můžete nasměrovat velké množství energie a inspirace. Ostatní se mohou chtít zapojit a pomoci vám. Pravděpodobně se budete cítit plní energie a optimismu. To může fungovat při přitahování stále nových příležitostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.