zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Narodili jste se 5. dne v měsíci? Jste všestranný a komunikativní člověk

5
Autor: istock.com 5
Kdo se narodil 5. dne v jakémkoliv měsíci, zdobí ho pohyb všeho druhu, ale hlavně ten myšlenkový. Pětky jsou chytří lidé.

reklama

Povaha čísla pět je nekonečně proměnlivá a přizpůsobivá, mění se jako rtuť. Ale kdo by si myslel, že člověk narozený pátého je vnitřně rozháraný a nepevný, mýlil by se. Proměnlivost pětek vede spíše k vnitřní harmonii a přizpůsobení se nepříznivým vnějším okolnostem. I když pamatujte, nestálost je nejvýraznější vlastností všech pětek.

Obvykle oplývají velkou dávkou přirozeného šarmu, jsou velmi zdvořilí a bystří. Rychle rozpoznají chyby a nedostatky a neváhají na ně patřičně poukázat. Někdy jsou hyperkritičtí, nic jim není dost dobré nebo dokonalé. Jsou to ale neohrožení bojovníci za pravdu a spravedlnost.

Změna je pro lidi narozené 5. dne věčnou potřebou – změna prostředí, vztahů, bydliště, někdy změna přesvědčení. Silně tíhnou k přehodnocování svých názorů, lidí a situací. Nejtěžší ale pro ně je poddat se vlastním pocitům a intuici, jsou to lidé rozumového uvažování. Tato posedlost analýzou může spolehlivě likvidovat všechny partnerské vztahy.

-jik-

reklama

Související témata: numerologie , den narození , datum narození

reklama

Přečtěte si také

reklama