zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Narodili jste se 14. dne v měsíci? Milujete komunikaci a pohyb všeho druhu

14
Autor: istock.com 14
Kdo se narodil 14. dne v jakémkoliv měsíci, patří mezi lidi, kteří mají šťastnou ruku ve finančních operacích, spekulativních záměrech i sázení. Ale pozor, zároveň s neobvyklým štěstím hrozí i nebezpečné ztráty.

reklama

Finanční ztráty hrozí především kvůli špatné radě ostatních nebo vlastnímu nesprávně nastavenému sebevědomí. Čtrnáctky mají vynikající intuici, jakýsi vnitřní hlas, který jim radí, co mají dělat. Ve chvíli, kdy mu pozorně a pečlivě nenaslouchají, začnou ve svých činech chybovat. Spoléhat se na druhé je pro čtrnáctky často ošidné.

Lidé, kteří se narodili čtrnáctého, mají v sobě touhu vyniknout, být první. Také chtějí být svobodní a nezávislí jak na lidech, tak na materiálních hodnotách. Zrazuje je však nedostatečné sebevědomí, strach z budoucnosti a nejistota. Věřit si, naučit se spoléhat na sebe, nedbat záludných rad od druhých, to je pro ně recept na úspěch.

Lidé narození čtrnáctého milují svobodu i komunikaci

Čtrnáctky jsou komunikativní lidé, milují pohyb a nejvíce pohyb myšlenkový. Vyskytují se všude tam, kde volně proudí mentální energie, kde se něco děje, o něco jde. Pověstný je jejich kladný vztah ke sdělovacím prostředkům všeho druhu.

Čtrnáctky mohou najít doplňující charakteristiku své osobnosti i pod číslem pět, protože čtrnáctka se sčítá na prostou pětku (1 + 4 = 5).

  • Nejdůležitější vlastnosti: Intelektuální zdatnost, láska k pohybu a fyzické činnosti.

reklama

Související témata: numerologie , datum narození , den narození , číslo dne narození

reklama

Přečtěte si také

reklama