Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Narodili jste se 14. dne v měsíci? Milujete komunikaci a pohyb všeho druhu

Kdo se narodil 14. dne v jakémkoliv měsíci, patří mezi lidi, kteří mají šťastnou ruku ve finančních operacích, spekulativních záměrech i sázení. Ale pozor, zároveň s neobvyklým štěstím hrozí i nebezpečné ztráty.
Vydáno: 14.08.2019
14
Autor: istock.com 14
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Finanční ztráty hrozí především kvůli špatné radě ostatních nebo vlastnímu nesprávně nastavenému sebevědomí. Čtrnáctky mají vynikající intuici, jakýsi vnitřní hlas, který jim radí, co mají dělat. Ve chvíli, kdy mu pozorně a pečlivě nenaslouchají, začnou ve svých činech chybovat. Spoléhat se na druhé je pro čtrnáctky často ošidné.

Lidé, kteří se narodili čtrnáctého, mají v sobě touhu vyniknout, být první. Také chtějí být svobodní a nezávislí jak na lidech, tak na materiálních hodnotách. Zrazuje je však nedostatečné sebevědomí, strach z budoucnosti a nejistota. Věřit si, naučit se spoléhat na sebe, nedbat záludných rad od druhých, to je pro ně recept na úspěch.

Čtrnáctky jsou komunikativní lidé, milují pohyb a nejvíce pohyb myšlenkový. Vyskytují se všude tam, kde volně proudí mentální energie, kde se něco děje, o něco jde. Pověstný je jejich kladný vztah ke sdělovacím prostředkům všeho druhu.

-jik-

Článek je zařazen v: numerologie, datum narození, den narození
Reklama